×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. janvāris, 2016
Drukāt

Žūrijas pārstāvis Roga: šogad “Supernovā” starp dziesmām nav izteiktu līderu kā pērn

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Televīzijā (LTV) svētdien tiks paziņoti konkursa “Supernova” dalībnieki, kura uzvarētājs Latviju pārstāvēs Eirovīzijā, žūrijas pārstāvis Kaspars Roga komentē, ka šogad starp dziesmām nav izteiktu līderu, aģentūra BNS uzzināja LTV.

“Šogad starp dziesmām nav izteiktu līderu, kā tas bija pagājušogad. Visi dalībnieki ir līdzīgās pozīcijās, un ļoti daudz būs atkarīgs galvenokārt no viņu uzstāšanās tiešraidēs. Tagad tas būs lielāks izaicinājums – pārliecināt žūriju un skatītājus,” saka Roga.

Par ceļazīmi uz Eirovīziju sacentīsies 20 izpildītāji. Tos atklās raidījumā svētdien, 31. janvārī, pulksten 21.25.

Konkursa producente Ilze Jansone uzsver, ka viens no galvenajiem vērtēšanas kritērijiem atlasē bija izpildītāju līdzšinējie sasniegumi un darbaspējas. “Konkursa misija ir atrast hītu ar starptautisku potenciālu un izpildītāju, kuram uzvara “Supernovā” un Latvijas pārstāvēšana Eirovīzijā ir nevis pašmērķis, bet daļa no viņa pasaules iekarošanas plāna,” pauž producente.

Kopumā žūrija izvērtēja 88 izpildītāju iesniegtos pieteikumus, 31 dalībnieks tika uzaicināts uz noklausīšanos klātienē. No tiem tika izvēlēti 20 labākie, kas 7.februārī uzsāks cīņu par uzvaru konkursā. Lai viņi varētu netraucēti gatavoties konkursam un aizkulišu darbs noritētu produktīvāk, līdz šim 20 konkursantu vārdi tika turēti noslēpumā.

LTV1 tiešraidēs 7., 14., 21. un 28. februārī pulksten 21.25 dalībnieki kāps uz konkursa “Supernova” skatuves, kur sacentīsies par žūrijas un skatītāju simpātijām. Tiešraidēs žūrijas sastāvā būs Guntars Račs, Kaspars Roga, Ieva Kerēvica un Intars Busulis. Tiešraižu vadītāji, tāpat kā konkursa pirmajā sezonā, būs Toms Grēviņš un Ketija Šēnberga.

“Supernovas” uzvarētāja Aminata ar dziesmu “Love Injected” pērn Eirovīzijā, kas notika Austrijā, ieguva sesto vietu.

Jauna pieeja Latvijas pārstāvja noteikšanai tika meklēta pēc tam, kad vairākus gadus Latvijai neizdevās iekļūt starptautiskā dziesmu konkursa finālā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+