×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2012
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija “Brīnišķīgi kopā”


osinipirms3

Paldies visiem, kas iesūtīja anketas un fotogrāfijas dalībai akcijā “Brīnišķīgi kopā”! Izlozē noskaidrots laimīgais pāru “septiņnieks”:
Dace un Ivars Ošiņi
Guna un Mārtiņš Ķelpji
Judīte un Egils Ezerkalni;
Ieva un Intars Opolais;
Inga Kikuča-Tūce un Ainārs Tūcis;
Vija un Uldis Jēkabsoni;
Aija un Rolands Segliņi
. Sākot ar šo “Mājas Viesa” numuru, varēsiet vērot visu septiņu pāru pārvērtības!

 

 

Žurnāla “Mājas Viesis” rīkotā akcija “Brīnišķīgi kopā” ir noslēgusies. Tajā aicinājām pieteikties laulātos pārus, kas, ļaujoties stila pārvērtībām, vēlētos ieraudzīt viens otru citādā, jaunā veidolā. No vairākiem desmitiem kandidātu pirmais pāris, kuriem fortūna izrādījās labvēlīga, ir DACE un IVARS OŠIŅI no Cēsīm. Viņu ģimenes stāžs jau trīsdesmit trīs gadi. Izaudzināti četri bērni – meita un trīs dēli.

Vecākiem šķiet interesanti tas, ka viņi paši un visi bērni dzimuši pāra datumos.

– Es dažkārt mēdzu ielaisties avantūrās un aizpildīju pieteikuma anketu, vīram neko par to nesakot. Tikai tad, kad piezvanīja no redakcijas un pateica, ka jāierodas uz pārvērtībām, atzinos vīram, ko esmu izdarījusi. Viņš sākumā bija visai sašutis par manu pašdarbību, taču vēlāk samierinājās ar domu, ka būs jāļaujas pārvērtībām, – stāsta Dace.

Viņi abi ir izdienas pensionāri, jo savulaik strādājuši policijā, bet tagad Daces darbavieta ir Priekuļu tehnikums, kur viņa ir dienesta viesnīcas 5. stāva audzinātāja, bet Ivars ir uzņēmuma “Cēsu alus” pildīšanas līnijas operators.

– Man jau vispār izlozēs diezgan labi veicas. Tas bija 5. decembris deviņdesmito gadu sākumā. Datumu atceros labi, jo tā bija Policijas diena un es pirms svinīgā pasākuma mājās gludināju savu formas tērpu. Pēkšņi vīrs saka – tevi aicina pie tālruņa. Es vēl pie sevis piktojos, kas gan mani traucē. Taču vada otrā galā man paziņoja prieka vēsti – tā kā jūs pie mums iegādājāties matu kopšanas līdzekli, esat vinnējusi galveno balvu – televizoru. Šis televizors mums vēl aizvien godam kalpo. Savukārt manā trīsdesmitajā dzimšanas dienā saņēmām telegrammu, ka jādodas uz Rīgu, jo pienākusi rinda mūsu gaidītajai automašīnai “Zaporožec”. Mēs rēķinājāmies ar savām finansiālajām iespējām, bijām sakrājuši četrus tūkstošus rubļu, lai tiktu paši pie sava braucamā. Tolaik man vēl nebija autovadītājas tiesību, bet tagad gan mēs ar vīru braucam katrs ar savu mašīnu. Patlaban gan iznāk retāk, bet mums patīk braukt uz autokrosa un motokrosa sacīkstēm. Visvairāk fanojām par saviem novadniekiem – Kristeru Serģi un Arti Rasmani. Reiz “Cēsu radio 3” rīkoja konkursu, kurā vajadzēja prognozēt viņu rezultātu, un, tā kā mēs bijām trāpījuši mērķī, mūs uzaicināja uz tikšanos ar Serģi un Rasmani.

 

Pārvērtības
OsiniAbi23

Frizūra

Dace ieguva pakāpenisku matu griezumu ar pagarinājumu augšdaļā. Matu apakšējā daļa tika nokrāsota kastaņbrūna, bet augšdaļa – pelēcīgi blondā tonī ar rozīgām šķipsnām, kas piešķir kupluma efektu. Jaunā frizūra veidota ar domu, lai izceltu Daces sejas vaibstus.

 

Grims

Daces grimā akcents likts uz acīm, izmantojot tumši brūnās matētās ēnas, tādējādi panākot izteiksmīgāku acu dziļumu.

Daba Daci apveltījusi ar skaistu, sievišķīgu lūpu formu, tāpēc tās nokrāsoja tikai mazliet tumšākas par dabisko toni. Vaigu sārtumam tika izvēlēts persiku tonis. Stiliste iesaka ikvienai sievietei pēc trīsdesmit piecu gadu sasniegšanas atteikties no rozā vaigu krāsas, jo tā sejai piešķir vulgaritāti.

Ivaram ar tonālā krēma un korekcijas līdzekļiem tika atsvaidzināts sejas tonis un koriģēts sejas ovāls.

 

Tērpi

Dacei tika izvēlēta romantiska puķaina kleita ar V veida kakla izgriezumu, tādējādi izceļot krūšu līniju un akcentējot dekoltē zonu.

Ivars ietērpās violetas krāsas kreklā un violetīgi rūtotā vestē. Akcentu koptēlam piešķīra šalle un zamšādas kurpes.

Otru Daces tērpu veidoja gari, pelēki vilnas svārki, zīda blūzīte šobrīd aktuālajos zemes toņos, žakete ar krokotu apkakli un platmale. Ivars uzvilka melnu vilnas mēteli, un abi kopā viņi līdzinājās Viktorijas laika angļu aristokrātu pārim.

 

Ieguvumi

Dace: – Man patika viss pārvērtību process, sen jau biju domājusi par to, lai man kāds profesionāli izveidotu meikapu. Tas man tagad kalpos kā špikerītis, lai es pati varētu skaisti uzkrāsoties. Man īpaši patika otrais izvēlētais tērps. Un tieši tādu cepuri es biju meklējusi.

Ivars: – Lai arī sākumā sievas nodomam piedalīties pārvērtībās pretojos, patiesībā nebija tik traki. Bija labi. Savu kundzi sākumā pat nepazinu, dzirdu – balss ir, bet bilde cita. Man patīk violetā krāsa, redziet, šodien arī mugurā violets krekls. Vienīgi vesti neesmu radis valkāt, ja nu tikai zem žaketes.

 

Pārvērtību komanda

Stiliste Kristīne Rāmule T. 26742617.

Friziere Zanda Timermane (Birutas Mageles starptautiskā stilistu skola)

Fotogrāfs Mihails Gogels. T. 26472470.

Tērpi no veikaliem “Monton”, “Mosaic” un “Baltman”, apavi “NS King”.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+