×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. novembris, 2012
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija “Brīnišķīgi kopā”
Stila pārvērtības pāriem

Foto - Dainis Bušmanis un Mihails GogelsFoto - Dainis Bušmanis un Mihails Gogels

Lai ļautos stila pārvērtībām, INGAI KIKUČAI-TŪCEI un AINĀRAM TŪCIM bija mērojams tāls ceļš. Viņu mājas atrodas Viļakas novada Vecumu pagastā. Kamēr pāris visu dienu Rīgā, nācās arī sarunāt palīgu, kas saimniecībā pieskatīs lopu saimi.

Viņi gan sevi neuzskata par zemniekiem. Inga ir sociālā darbiniece un mācās vadības un sociālā darba augstskolā “Attīstība”, bet Ainārs ceļ guļbūves.

 

 

Pirms

Inga ar Aināru pirmo reizi satikās deju vakarā, kas notika Borisovas tautas namā. Tas notika jau krietni pasen – 2000. gadā. Ingai tad bija septiņpadsmit, Aināram par diviem gadiem vairāk. Kopā viņi sāka dzīvot pirms sešiem gadiem, bet apprecējās pirms gada. Tad jau sanāk, ka viņi ir krietni pārbaudījuši viens otru, līdz pieņēmuši lēmumu mīt gredzenus.

– Mēs patiesi nesteidzāmies ar kāzām. Nevēlējāmies tēlot Holivudas zvaigznes, kas partnerus maina ik pēc pāris gadiem. Tāpēc nestrēbām karstu un veltījām laiku, lai viens otru pamatīgāk iepazītu. Manuprāt, kopdzīvē svarīgākais ir, lai būtu saderīgi raksturi. Par Aināru varu teikt, ka viņam ir ļoti labs raksturs, mēs varam par visu vienoties. Viņš pat piekrita piedalīties pāru pārvērtībās. Tas ir tāds nebijis notikums mūsu kopdzīvē. Gribas jau reizēm izrauties no ikdienas rutīnas un izjust jaunas emocijas, – uzskata Inga.

Viņu lielākā aizraušanās ir dejošana. Vismaz reizi mēnesī dodas uz kādu sarīkojumu, kurā var no sirds izdejoties. Aināra hobijs ir arī seno monētu kolekcionēšana.

Ekonomiskās krīzes smagākajā brīdī, kad Ainārs dzimtajā pusē vairs nevarēja atrast darbu, viņš devās strādāt uz Rīgu, kur aizvadīja trīs gadus. Ar mīļoto Ingu tad varēja tikties vien nedēļas nogalēs. Vai Ingai toreiz neradās vēlme pamest Latgali un pārcelties pie Aināra uz galvaspilsētu? Viņa smej, ka piederot pie vecā kaluma cilvēkiem un nevēlas pamest dzimtās mājas.

Jaunā ģimene dzīvo Ingas vecāku mājā. Diemžēl viņas mamma un tētis vairs nav šajā saulē. Ainārs ir apņēmības pilns tuvākajā laikā likt pamatus pašiem savai guļbūvei, kas atradīsies līdzās vecajai mājai. Bet kāpēc jauniem cilvēkiem jāapkraujas ar piemājas saimniecību un lopiem, kas piesaista pie mājas un liedz izbaudīt brīvību?

– Mana mamma arī turēja lopus, un mēs turpinām darīt tāpat. Nav jau nekāda lielā saimniecība – govs, zirgs, telīte. Bez zirga varētu mierīgi iztikt, jo viņa vienīgais darba uzdevums ir apart kartupeļu lauku. Zirgs vairāk domāts sētas skaistumam un izjādēm. Saimniecības apkopšana lielas pūles neprasa, vienīgā neērtība, ka esi piesiets pie vietas. Ja vēlamies kur doties, jāpalūdz talkā kāds cilvēks, – stāsta Inga.

Painteresējos, kāpēc Inga precoties izvēlējās paturēt arī savu meitas uzvārdu?

– Smejos, ka visu vīram nevar atdot, un man patīk mans uzvārds.

 

Pārvērtības

Frizūra
StilsGrims

Pārvērtību rezultātā Ingas blondā matu krāsa ieguva pelēcīgu pamattoni ar gaišākām šķipsnām, kas padarīja izteiksmīgāku seju un acis. Mati ieguva pakāpenisku karē griezumu.

Aināram tika ietonēti mati, paspilgtinot to dabisko krāsu, tādējādi izceļot puiša gaišzilās acis. Friziere arī saīsināja viņa matu griezumu.

Grims

Ingai veidoja izteiksmīgāku acu līniju un ar vaigu sārtuma palīdzību izcēla vaigu kaulus. Lūpām izvēlējās violetīgu nokrāsu.

Tērpi

Ingai izvēlējās sievišķīgu, auguma aprises izceļošu fuksijas krāsas kleitu. Savukārt otra – brīvi krītošā – kleita darināta no viegla, zīdīga auguma. Kājās Ingai šobrīd modernās divkrāsu platformas kurpes. Aināram mugurā patlaban aktuālā rūtainā žakete un violetīgas džinsu bikses. Otrajā uznācienā viņš tērpās brīvākā stilā – ar sīkām lapiņām izraibinātā kreklā.

Ieguvumi

Inga: – Ikdienā ar dekoratīvās kosmētikas lietošanu neaizraujos, tāpēc bija interesanti pavērot, kā ar tās palīdzību iespējams mainīt izskatu. Manas kolēģes sajūsminājās par manu jauno matu krāsu un griezumu. Kamēr neesi dzīvē kaut ko savā ārienē pamainījusi, tikmēr neapjaut, kā tas varētu izskatīties. Ļoti patika izvēlētie tērpi, īpaši fuksijas krāsas kleita. Arī Ainārs jutās gandarīts par savu jauno tēlu un atzinās, ka bija vērts mērot tālo ceļu uz Rīgu.

Tērpi no veikaliem: “Monton”, “Mosaic” un “Baltman”, apavi “NS King”.

Pārvērtību komanda

Stiliste Kristīne Rāmule, t. 26742617

Friziere Katrīna Klēvere, t. 26351296, 67333350, salons “Double Sun”, Antonijas 12, Rīga

Fotogrāfs Mihails Gogels, t. 26472476

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+