×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. oktobris, 2012
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija “Brīnišķīgi kopā” 


Foto - Mihaels GogelsFoto - Mihaels Gogels

Pirms
. Valmieriešu GUNAS un MĀRTIŅA ĶELPJU ģimene ir jauna. Viņi apprecējās pirms gada un viena mēneša. Guna strādā par grāmatvedi, bet Mārtiņš ir autoatslēdznieks.


 

– Ieraudzīju “Mājas Viesī” pieteikuma anketu par piedalīšanos akcijā, un kāds velniņš mani dīdīja to aizpildīt un aizsūtīt uz redakciju. Kad biju šo darbiņu paveikusi, atzinos vīram izdarītajā. Viņš par to nebija lielā sajūsmā, bet arī neprotestēja. Es pat necerēju, ka mēs iekļūsim laimīgo septiņu pāru vidū, kas piedalīsies stila pārvērtībās. Vēlējos pamainīt kaut ko ārējā izskatā. Steidzīgā ikdiena aizrit starp darbu un mājām, bet pati sevi biju atstājusi pēdējā vietā, – atzīstas Guna.

Viņi iepazinās Jaungada svinībās, kas tika rīkotas Gunas mājās. Pirms gaidāmā notikuma piezvanīja viņas draudzene, lai pavaicātu, vai var paņemt līdzi divus pazīstamus puišus, būs jautrāk. Guna atbildēja – kāpēc gan ne?

– Tolaik man bija draugs, kas arī piedalījās Jaunā gada sagaidīšanā. Iepazinos ar abiem jaunpienācējiem mūsu pulciņā, un Mārtiņš man uzreiz iekrita acīs. Pagāja laiks, un es izšķīros ar savu draugu. Atcerējos par Mārtiņu, un sākām sarakstīties “draugos”. Nolēmām aiziet atpūsties uz klubu “Putniņi”, un ar šo atkaltikšanos viss arī sākās. Bijām iecerējuši precēties šā gada augustā, jo vēlējāmies iekrāt naudu kāzu svinībām, bet tad mana radiniece piedāvāja rīkot svinības savā viesu namā, un mēs nospriedām – nav ko vilkt garumā, – stāsta Guna.

Nesen viņu mājoklī ieradās jauns iemītnieks – minitaksītis Rokijs. Viņš naktīs guļ blakus saimniekiem uz spilvena, bet, kad pamostas un gribas padraiskoties, tad iekož Mārtiņam degunā. Guna spriež, Rokijs pareizi novērtējis, ka Mārtiņam ir lielāks deguns un tādēļ piemērotāks augošo zobu asināšanai.

– Lai neieslīgtu ikdienas rutīnā, cenšamies kaut kur kopīgi aiziet. Šovasar pirmo reizi biju Apē, kur dzīvo Mārtiņa krustvecāki. Tur arī pirmo reizi izvizinājos ar kvadriciklu. Pavasarī Strenčos piedalījāmies plostnieku svētkos. Kad iepazinos ar Mārtiņu, braucu ciemos pie viņa vecākiem, kas dzīvo šajā mazpilsētā.

Liels bija pārsteigums, kad Mārtiņa audžutēvs atklāja – viņš mani auklējis bērnībā, jo bija pazīstams ar manu tēvu un viesojies mūsmājās.

 

Pārvērtības

Frizūra
Kelpji16

Lai izceltu Gunas seju, viņas gaišie mati ieguva brūnīgu trīs toņu nokrāsu. Biezinājuma efekts panākts, krāsojot matus šķipsnās. Friziere viņas karē matu griezumu atzina par veiksmīgu izvēli, tāpēc tas daudz netika mainīts.

Mārtiņa matus ietonēja tumšākus un izmantoja želeju. Viņa tēls tika veidots, akcentējot vīrišķību.

 

Grims

Gunas grimu veidoja ar domu, lai tas būtu pieskaņots partnera stilam, tāpēc meikaps ieguva mazliet dramatisku un draiskulīgu piesitienu. Šim nolūkam izmantoja melnās, dūmakainās acu ēnas. Vaigi ieguva maigu persiku toni, bet lūpām apjomu piešķīra perlamutra lūpu krāsa, kas tika uzklāta lūpu vidusdaļā.

 

Tērpi

Gunai izvēlējās zīdīgu blūzi ar šobrīd aktuālo lielo ziedu rakstu uz tumša auduma fona. Vilnas svārki uz leju ir paplatināti, lai slaidinātu augumu. Draiskulīgu akcentu tēlam piešķīra sinepju krāsas kurpes, kuru forma patlaban ir modes aktualitāte.

Mārtiņš ietērpās klasiskā melnā uzvalkā, baltā kreklā ar brīvi kārtotu kaklasaiti.

Otru Gunas tērpu veidoja ar košiem krāsu triepieniem piesātināta trikotāžas kleita un adīts džemperis sulīgi zilā krāsā.

Mārtiņš otrajā uznācienā tika pie violetām džinsa biksēm, zila krekla un žaketveida brīva stila jakas.

 

Ieguvumi

Guna: – Sākumā man bija nedaudz žēl šķirties no pierastās blondās matu krāsas, bet stiliste pārliecināja, ka tā man nepiestāv, jo saplūst kopā ar seju. Pēc jaunās frizūras ir sajūta, ka tik daudz matu man uz galvas nekad nav bijis. Dekoratīvo kosmētiku ikdienā lietoju minimāli, bet tagad esmu nolēmusi iegādāties tonālo krēmu, jo stiliste ieteica, kādu toni man vajadzētu izvēlēties. Patika arī izraudzītie tērpi, īpaši puķainā blūze un trikotāžas kleita. Lai arī vīrs sākumā nekādu lielu prieku par piedalīšanos pārvērtībās neizrādīja, taču, mājup braucot, bija labā noskaņojumā.

Mārtiņš: – Skolas laikā es biju nokrāsojis blondus matus, bet tagad ilgāku laiku nebiju krāsu mainījis un bija interesanti ieraudzīt, kāds izskatos ar tumšākiem matiem. Uzvalks man nepatīk, jo nejūtos ērti, to uzvelku tikai kāzās un bērēs. Otrs apģērba ansamblis, kas piemērots brīvā laika pavadīšanai, man patika itin labi.

 

Tērpi no veikaliem “Monton”, “Mosaic” un “Baltman”, apavi “NS King”.

 

Pārvērtību komanda:

Stiliste

Kristīne Rāmule

t. 26742617

 

Matu sakārtojums:

Katrīna Klēvere

t. 26351296, 67333350

salons ”Double Sun”, Antonijas 12, Rīga

 

Fotogrāfs

Mihails Gogels

t. 26472470

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+