×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija “Brīnišķīgi kopā” 
Stila pārvērtības pāriem

parispirms-ak2

– Vai esi gatava tam, ka stiliste tevi pārveidos? – vaicājis Egils savai sievai Judītei, uzzinot, ka viņa vēlas pieteikties stila pārvērtībām. Judīte atbildējusi – vēl jau jātiek līdz pārvērtībām, nevar zināt, vai mūs maz izvēlēsies.
Taču izvēlējās gan, tālab JUDĪTE un EGILS EZERKALNI, mūsu pēdējais, septītais pāris, mēroja ceļu no Madonas novada Bērzaunes pagasta, lai piedalītos akcijā “Brīnišķīgi kopā”

 

Pirms

Nākamajā gadā Ezerkalni svinēs sudrabkāzas. Viņi iepazinās, dejojot Sauleskalna Lauktehnikas deju kolektīvā, ko tautas valodā sauca par Lauķeni. Sākumā bija pāris uz skatuves, bet pēc laika kļuva par pāri arī dzīvē. Uz pārvērtībām vecākiem līdzi ieradusies arī meita Ranista, kas mācās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā. Dēls Emīls ir Madonas ģimnāzijas 11. klases skolnieks.

Judīte par sevi saka – patlaban ir mājsaimniece, kas mācās. Viņa kursos apgūst mazumtirdzniecības komercdarbības zinības.

– Patlaban esmu praksē biroju apgādes centra veikalā “Papīrs”. Man ir iecere kādreiz atvērt savu veikalu, bet, visticamāk, tas varētu notikt tad, kad bērni būs beiguši studijas. Mana pirmā profesija ir pavāre konditore, un piecus gadus arī nostrādāju par konditori. Kad pasaulē sāka nākt bērni, kļuvu par mājsaimnieci. Man patiesi patīk būt mājsaimniecei, nejūtos kā būrī ieslodzīta. Aizraujos ar rokdarbiem, gatavoju ēst un ar prieku sagaidu savu ģimeni mājās, – stāsta Judīte.

Egils strādā par autotehnikas apskates inspektoru, un viņam arī patīk saimniekot virtuvē. Pilns pagrabs piekrāmēts ar Egila konservētajiem ziemas krājumiem.

– Vīrs un sieva ir kā hokeja komanda, kurā skaidri zini, ka tev aiz muguras ir vārtsargs. Mēs viens otram esam kā vārtsargi. Mums patīk dzīvot krāsaini un līksmi. Bieži ar draugiem rīkojam jautrus tematiskus vakarus. Bijušas diskotēkas astoņdesmito gadu stilā, karaoke, pionieru atmiņu vakars. Tagad grasāmies rīkot “Ideālās vakariņas”. Katru vasaru kopā draugu sabiedrībā dodamies atpūsties pie jūras ar nakšņošanu teltīs. Savulaik, kad vīra vecāki vēl turēja lopus, mums vasaras pagāja siena pļavās un par izbraukumiem pie jūras varējām vien sapņot. Tāpēc tagad tā novērtējam šādu atpūtu, – stāsta Judīte.

 

Pārvērtības

Frizūra
StilsGrims

Judītei līdz šim bija vienāda garuma gaiši mati. Pārvērtību laikā tie ieguva pērļu rozā krāsu, ar gaišām šķipsnām un smalkām brūnām šķipsniņām. Tika veidots pakāpenisks matu griezums ar slīpumu pieres daļā. Tādējādi panākts kupluma un biezuma efekts. Egilam atjaunoja matu griezumu, tos nedaudz saīsinot.

 

Grims

Judītei atsvaidzināja sejas toni, izmantojot bāzi, korektoru un tonālo krēmu. Viņas pelēki zaļganajām acīm piemēroja tumši violetas acu ēnas. Vaigi ieguva persiku brūno toni, bet lūpas – violetīgi brūnganu nokrāsu.

 

 

 

 

 

Tērpi

Stils2Judītei pirmajā iznācienā kājās šobrīd aktuālās rūtainas auduma bikses un zīda blūze ar zvēriņu motīvu. Slaidais viduklis akcentēts ar dzeltenu jostiņu. Egils ietērpās itāliskā stilā – tumši zilā kreklā un šobrīd stilīgajās šaura piegriezuma biksēs. Otrajā variantā Judītei mugurā spilgti rozā pieguļoša griezuma svārki ar paaugstinātu jostas vietu. Egilam – svītrains krekls un sievas svārku krāsai pieskaņota rozā šalle.

 

Ieguvumi

Judīte: – Man jau sen bija vēlēšanās, lai kāds profesionāli uzklātu grimu. Stiliste Kristīne man ierādīja dažus knifiņus. Domāju, ka arī turpmāk uzticēšos Kristīnei. Ikdienā es dekoratīvo kosmētiku nelietoju, to varēs darīt vecumā. Tagad vienīgi uzkrāsoju lūpas un pa retam ķīmiski nokrāsoju skropstas. Mani ļoti apmierina jaunais matu griezums, un man viegli tikt galā ar veidošanu. Mēs ar vīru esam priecīgi, ka pieteicāmies šīm pārvērtībām un piedzīvojām skaistu, neaizmirstamu dienu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+