×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
7. septembris, 2012
Drukāt

Žurnāla “Mājas Viesis” akcija. Laimīgi kopā

Foto - Mihails GogelsFoto - Mihails Gogels

Šoruden “Mājas Viesis” sāk akciju “Brīnišķīgi kopā”, kurā aicināti iesaistīties laulātie pāri, kas, ļaujoties stila pārvērtībām, varēs ieraudzīt viens otru citādā veidolā. Jau šobrīd saņemam daudz pieteikuma anketu. Lai iedvesmotu un iedrošinātu piedalīties, piedāvājam iepazīties ar pirmo “izmēģinājuma” pāri, kas ļāvās pārvērtībām.

 

Inārai un Aldim Paeglēm rit divdesmit otrais kopdzīves gads. Ināra strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā par lietvedības nodaļas vecāko speciālisti. Aldis ir akciju sabiedrības “Lauku Avīze” struktūrvienības vadītājs. Vaļasprieki viņiem ir kopīgi, un tas ir aktīvs dzīvesveids – laivošana, slēpošana, florbols, velotūrisms, volejbols un basketbols. Viņi arī zina, kā vislabāk iepriecināt partneri – ar labu vīnu, biļetēm uz kultūras vai sporta pasākumiem, labi izplānotu nedēļas nogali. Pieteikumu anketā arī tiek vaicāts – vai labāk būt precētam vai neprecētam un kāpēc? Paegles uz to atbild skaidri un konkrēti – kārtībai tomēr jābūt!

Vēlamies uzzināt par intriģējošiem, pacilājošiem vai negaidītiem mirkļiem, kas piedzīvoti kopīgajā dzīves ceļā. – Es sievu saucu par balto raganu, – tik intriģējoši iesāk Aldis un paskaidro, – jo viņai piemīt ļoti izteikta intuīcija, priekšnojauta par gaidāmajiem notikumiem. Sieva sajūt, ko vajadzētu darīt un ko labāk ne, kur braukt un kur nebraukt. Trīs spilgtākie notikumi. Bijām uzaicināti jaunajam pārim par vedējiem un jau devuši savu piekrišanu, kad Ināra ieminējās – varbūt labāk mums to nedarīt, viņiem tāpat nekāda kopdzīve nesanāks. Taču, tā kā bijām jau apsolījušies, man šķita, ka atkāpšanās ceļa vairs nav. Inārai iekšējā pretestība pret kāzām bija tik liela, ka viņa dienu pirms gaidāmā notikuma saslima un nokļuva slimnīcā. Nācās ātrumā meklēt citu vedējmāti. Un, patiesi, pāris pēc dažiem mēnešiem izšķīrās, jo jaunajai sievai bija vajadzīgs tikai pats kāzu pasākums, nevis kopdzīve.

Pirms gadiem sešiem bijām nolēmuši braukt uz Odesu, lai atpūstos pie Melnās jūras. Bijām jau rezervējuši aviobiļetes, un es grasījos braukt tās izņemt, kad Ināra pēkšņi teica – varbūt labāk nebrauksim. Pavisam drīz radio izdzirdējām ziņu, ka Odesā notikusi milzīga kanalizācijas sistēmas avārija un lielā piesārņojuma dēļ pludmales slēgtas. Odesas vietā izvēlējāmies sēsties automašīnā un doties uz Ungāriju un Horvātiju. Bija jau tumšs, kad iebraucām kādā kempingā. Izraudzītajā vietā bija liels slīpums, kuram līdzās augsts stiepļu žogs. Ināra teica – labāk šeit nepaliksim. Braucām tālāk meklēt citu apmešanās vietu, ko arī atradām. Naktī sākās šausmīgs negaiss ar zibeņiem un lietusgāzēm. Sapratu, ja būtu palikuši iepriekšējā kempingā, tad mūsu telti lietus plūdi būtu noskalojuši no slīpuma un mēs karātos pie žoga.

 

Pārvērtības

Frizūra

Ņemot vērā Ināras sejas veidolu, mati ieguva pakāpenisku karē griezumu asimetriskā formā. Iepriekšējais gaišais matu tonis tika nomainīts pret šķipsnās krāsotiem trīs toņiem, kas matus pārvērta sulīgi medaini rudā krāsā. Jaunā frizūra piešķīra matiem apjomu un draiskumu.

 

Grims

Ar tonālā krēma palīdzību atsvaidzināja un izlīdzināja sejas toni. Sejas ovāla korekcijai izmantoja presēto pūderi. Acu formu pamainīja, liekot lietā matētas acu ēnas – bēšīgā, melnā un persiku krāsā. Lūpas ieguva koraļļsārto toni.

 

Tērpi

Tika izvēlēti tērpi, kas piemēroti ikdienai. Inārai komplekti veidoti no vilnas auduma biksēm un romantiskām, brīvi krītošām zīda blūzītēm. Aldim piedāvāja džinsa bikses ar stilīgu jostas sprādzi, spilgti zaļu un zilu trikotāžas džemperīti, kā arī sportiska stila žaketi.

 

Ieguvumi

Ināra: – Visiespaidīgākais man šķita jaunais matu veidojums – gan krāsa, gan griezums. Pati nebūtu izdomājusi, ka man kas tāds varētu piestāvēt. Arī piedāvātajā apģērbā jutos labi un vēlāk dažus no tiem sev iegādājos. Sākumā fotosesija likās mulsinoša, bet vēlāk iedzīvojos. Ja man piedāvātu, šādās pārvērtībās labprāt piedalītos vēlreiz.

Aldis: – Šādā pasākumā piedalījos pirmo reizi un guvu pozitīvas emocijas. Ja tāda iespēja dota, tā jāizmanto.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+