Sports
Hokejs

Žurnālists apēd avīzi, jo Minskas “Dinamo” iekļūst Gagarina kausa izcīņā 16

Kadrs no video

Baltkrievijas sporta laikraksta “Pressbol” žurnālists Vjačeslavs Fedorenkovs izpildījis solījumu apēst avīzi, ja Baltkrievijas klubs Minskas “Dinamo” iekļūs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēlēs.

Kad kļuva skaidrs, ka “Dinamo” turpinās cīņu par Gagarina kausu, jo pašlaik Rietumu konferences kopvērtējumā tas ieņem piekto vietu, klubā atcerējās par žurnālista solījumu.

Pirms Minskas kluba otrdienas tikšanās ar Toljati “Lada” komandu Fedoreņkovu uzaicināja uz pārraidi “Dinamo TV šovs”, kurā viņam atnesa torti, kas līdzinās “Pressbol” numuram. Tiešajā ēterā viņam piedāvāja apēst torti, bet žurnālists pauda atzinību par tādu ideju, taču atteicās, solot apēst īstu avīzi.

Ceturtdien pēc “Dinamo” spēles ar Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, kurā Minskas hokejisti guva uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 2:1, Fedorenkovs visu klātesošo priekšā apēda avīzi, izvēloties “Pressbol” 10.februāra numuru. Pirms tam avīzes lapas viņš iemērca soļankā. Avīzes numuru žurnālists notiesāja divdesmit minūšu laikā.

Klātesošie notiekošo iemūžināja ar saviem mobilajiem telefoniem, bet komandas treneris Kreigs Vudkrofts pauda atzinību, ka žurnālists turējis solījumu.

LA.lv