×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
13. decembris, 2017
Drukāt

Žurnāls: Alvis Hermanis atlaidis arī Ingu Alsiņu-Lasmani (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunā Rīgas teātra izrādēs vairs neredzēsim arī aktrisi Ingu Alsiņu-Lasmani, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Aktrise žurnālam atklājusi, ka JRT mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis viņai telefonsarunā pavēstījis, ka viņai lomu vairs nebūs un no štata aktieru saraksta viņas vārds būs svītrots. Aktieru aprindās tiek apspriests, ka neilgi pirms plānotās atgriešanās darbā no bērna kopšanas atvaļinājuma Inga atlaista necienīgi – lai no līdzšinējās skatuves mākslinieces atbrīvotos likumīgi, teātra vadība viņai izteikusi piedāvājumu turpmāk būt aizskatuves strādniecei.

Inga Alsiņa uzsver, ka par atlaišanas iemesliem nav guvusi konkrētu un tiešu atbildi: “Kā iepriekš pārējiem, man neko nepaskaidroja padziļināti. Man teica, ka ar mani it kā viss kārtībā, bet nav, ko darīt.”

Bez lomām Jaunajā Rīgas teātrī, kur viņa 2004. gadā ieguva arī labākās jaunās aktrises titulu, Inga Alsiņa diezgan daudz filmējusies. Viņa redzama filmās “Pa ceļam aizejot”,”Negribu, negribu, negribu”, “Man patīk, ka meitenes skumst”, “Sapņu komanda 1935”, “Sauja ložu”, “Izlaiduma gads”, kā arī LTV seriālā “Likteņa līdumnieki”.

Inga Alsiņa 2013. gadā apprecējās ar uzņēmēju Kalvi Lasmani, ģimenē aug jau divi bērni.

Vasaras nogalē lielu ažiotāžu izraisīja Alvja Hermaņa rīcība, no štata uz ārštatu pārceļot gana pazīstamus aktierus – Edgaru Samīti, Gati Gāgu, Ivetu Poli, Lienu Šmuksti, Vari Piņķi un Andi Strodu. Hermanis apgalvoja, ka nav bijis viegli aktieriem paziņot par atlaišanu un viņš, gatavojoties aktieriem uzteikt darbu, piedzēries.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Inga Alstiņa ,citu esi forš aktrise,skumji ka tā izrīkojās Hermanis.nebēdā tu darilielu darbu tev ir divi bērniņi,cerrēsim ka jaunais gads tev atnesīs daudz foršu iespēju tikties ar taviem talanta cienītājiem.

  2. Jauns aktieris var ticami nospēlēt sevi. Vēlāk talants jāpierāda, un tas vairs nav viegli.
    Vēl trakāk, kad tava balss sasniedz vien piekto rindu skatītāju zālē un ar alus vēderiņu jātēlo jauns puika.
    Slikti, kad jāpieņem piedāvājums, ja cita nav, pieaugušai sievietei nospēlēt skolēna mīļāko.
    Nu nav mums vairs grandāmas, kas to varēja ticami izdarīt, nezaudējot nekā no savas cilvēciskās cieņas. Tā nu tas ir!

  3. Kad nav tā, ko gaida no aktiera tad ir tā. Ja spēlētu kā Paņevežos Donāts Baņonis un uz viņu skatities brauca autobusi no Latvijas…. Kad grandāmas Radziņa, Bērziņa uz skatuves un vel Sebris, Liepiņš un vel un vel. Tikai šodien ar vārtīšanos pa skatuvi un plikām pakaļām – tas domāts vājiem aktieriem – un mazprasīgai publikai. Tukšums. Arī aktierīši viena bada vājuma un nav ne kolorīta skata, ne balss… Kur mūsu skatuves šodienas aktrises- karalienes lomai domātas ….. Kur jaunie Edgari Liepiņi – spējīgi aizpildīt visu skatuvi un pie tam vieni?

Draugiem Facebook Twitter Google+