Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes dāvā savu labvēlību! Horoskopi 21.–27. janvārim0

Foto: Ieva Makare/LETA

Auns

Labvēlīgs laiks gandrīz vai visiem pasākumiem. Noskaņojums ir možs un enerģisks, un tādēļ arī darbi šķiras, savukārt brīvajā laikā viņš ir gaidīts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Viņš tomēr darītu gudri, ja nejauktu darbu ar atpūtu.

Vērsis

Arī viņam zvaigznes dāvā savu labvēlību visam brīvajā laikā iesāktajam, toties darba lietām tās traucē koncentrēties un veltīt tām visu enerģiju. Viņš darītu labi, ja saņemtos vismaz tik daudz, lai padarītu pašu nepieciešamāko. Un neturēties tik ļoti pie pagātnes.

Dvīņi

Viņi visu grib darīt pa jaunam, tomēr var gadīties, ka tas ne vienmēr izdodas – dažas lietas, iespējams, ir jau nokavētas, toties citām vēl nav pienācis īstais laiks. Planētas toties labvēlīgas jaunu iespaidu gūšanai.

Vēzis

Nedēļa nedaudz nervoza un pilna ar emocijām, kas var traucēt ne tikai savstarpējām attiecībām, bet arī darbam. Planētas vedina arī uz savu vēlmju piepildīšanu neatkarīgi no apkārtējo viedokļa. Viņš darītu labi, ja vairāk koncentrētos uz darbu, nevis savām vēlmēm.

Lauva

Daudz jaunu ideju, taču ne visas būs lietojamas. Pirms sāk ko jaunu, derētu visu rūpīgi pārdomāt un no visiem iespējamiem rīcības plāniem izvēlēties to, kas dos vislielāko labumu un būs arī realizējams.

Jaunava

Nedēļa, kurā ieteicams būt apdomīgai un rīkoties tikai pēc savas rīcības iespējamo seku apsvēršanas. Var būt grūtības ar citu cilvēku darbu organizēšanu, tāpēc daudzās situācijās nāksies paļauties tikai uz saviem spēkiem.

Svari

Planētas noskaņo uz patīkamu laika pavadīšanu, atrašanos sabiedrībā, mākslas baudīšanu kā nopietnu darbu. Ja neizdosies turēties pretī šai tendencei, tas var novest pie nepatikšanām darbā un arī finansiālām grūtībām. Jāpaveic vismaz neatliekamie darbi.

Skorpions

Planētas sekmē enerģisku rīcību un neatlaidīgu darbu iepriekš noteikto mērķu sasniegšanai, taču no jauna izvirzītie mērķi var izrādīties nereāli vai arī maksa par to sasniegšanu – pārāk augsta.

Strēlnieks

Viņš darītu labi, ja darbam pievērstu nedaudz vairāk vērības, nekā pašam gribētos. Pārstrādāties tomēr nevajadzētu – savs laiks atpūtai, savs darbam. Jāizvairās no nevajadzīgas rosīšanās un simpātiju dāvināšanas tiem, kuri to nav pelnījuši.

Mežāzis

Viņš darītu labi, ja cītīgi un neatlaidīgi turpinātu jau agrāk iesākto. No jauna sākti darbi var izrādīties neīstajā laikā vai arī tos var kavēt kādi ārēji apstākļi. Labāk veiksies tie darbi, kuros tiks izmantotas vecas un labi zināmas metodes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu ideju, nodomu, arī draugu, iepazīšanos un iespaidu. Jauno ideju realizāciju gan labāk nedaudz atlikt līdz piemērotākam laikam, toties no darba brīvajā laikā zvaigznes labvēlīgas visu veidu jauniem iespaidiem.

Zivis

Planētas mudina ļauties emocijām un acumirkļa vēlmēm, kā dēļ iespējams sastrādāt muļķības attiecībās ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi. Zivis darītu gudri, ja vairāk koncentrētos darbam, nevis personīgo attiecību kārtošanai.

LA.lv