Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes dos tev visu! Horoskopi no 24. līdz 30.jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Zvaigznes sola veiksmi un panākumus pie pretējā dzimuma un arī garantē iederēšanos gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Vienīgā nelaime – savās jūtās viņš nav pārāk pastāvīgs un tas var radīt nepatikšanas, pirmām kārtām viņam pašam.

Vērsis

Vismaz viena oriģināla un, ļoti iespējams, pat visai auglīga ideja, ko viņš grib iedzīvināt par katru cenu. Visai ticami, ka tas arī izdosies, tomēr būtu labāk, ja, to darot, viņš rēķinātos arī ar citu domām. Brīvo laiku labāk veltīt saviem mīļajiem.

Dvīņi

Zvaigznes noskaņo vairāk pievērsties ārpusdarba lietām un, ja kārtējie darbi apdarīti, viņi var to arī atļauties. Gan darba lietās, gan brīvajā laikā būtu labi, ja viņi saprastu, ka reizēm var būt ne tikai viena taisnība.

Vēzis

Šonedēļ zvaigznes viņam dod visu, ko vien var vēlēties, – prāta asumu, enerģiju un spēju dabūt cauri gandrīz vai visu. Vienīgā nelaime – viņš pats tā īsti nemaz nezina, ko grib. Varbūt vajag apsēsties un drusku padomāt…

Lauva

Viņa būs gaidīta un cienīta, kur vien dosies, sevišķi jau visur, kur notiks kādi svētki un svinēšanas. Būtu gan tomēr labi, ja viņa pārāk neizceltu savu personu un laistu pie vārda arī citus – citādi var gadīties, ka beigās viņa tomēr apniks.

Jaunava

Būtu tikai labi un pareizi, ja tūlīt pēc Jāņiem viņa piesēstu kādu brīdi mierā un klusumā un pacenstos sakārtot savas domas un jūtas, izvēlētos prioritātes, un tad jau mestos tajās iekšā ar visu sparu.

Svari

Ieguvēji būs tie, kuriem atvaļinājums, – planētu izvietojums tā vien mudina uz patīkamu laika pavadīšanu, flirtu un sarunām draugu lokā. Tās sola arī patīkamus brīžus kopā ar ģimeni un tiem, kas sirdij dārgi.

Skorpions

Viņš visu redz melnbaltās krāsās un neredz pustoņus. Un, protams, viņš ir to pusē, kuriem, pēc viņa domām, ir taisnība. Labāk gan būtu, ja viņš šo taisnību neaizstāvētu tik enerģiski – saticība dažreiz var izrādīties svarīgāka par taisnību…

Strēlnieks

Pārāk daudz vēlēšanās būt harmonijā ar visiem. Diemžēl tas ne vienmēr izdodas, un būtu labi, ja viņš par to tik ļoti neuztrauktos – varbūt tad viens otrs pats pacenstos būt harmonijā ar viņu. Dažās darba lietās būs nepieciešama pacietība.

Mežāzis

Būtu labāk, ja viņš rēķinātos ne tikai ar savām, bet arī apkārtējo vēlmēm. Ietiepība un vēlēšanās panākt savu var nebeigties labi. Visādā ziņā ar emocijām bagāta nedēļa, kas gan var nest kādu jaunu un visai vērtīgu ideju.

Ūdensvīrs

Arī viņš grib panākt savu par katru cenu, nerēķinoties ar apkārtējo noskaņojumu un uzskatiem par to, kā lietām jānotiek, un būtu labāk, ja viņš nebūtu tik ietiepīgs. Finanšu lietās riskēt noteikti nevajadzētu.

Zivis

Nebūtu vēlams tik ļoti paļauties uz emocijām un dāvāt savu labvēlību tiem, kuri to nav pelnījuši – vismaz ar materiālām vērtībām tādus apdāvināt noteikti nevajadzētu. No otras puses – pārlieka vēlme pieglaimoties var novest pie pretējiem rezultātiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Maskavā izslēdz opozīciju
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
31 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 2
2 stundas