Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes palīdzēs atrast patiesu mīlestību! Horoskops 8. augustam0

Dienas noskaņa

Tiecies pēc tādām attiecībām mīlestībā, kas ļauj pašapliecināties un attīstīties. Zvaigznes palīdzēs tev meklējumos. Iespējams liels skaits sīku nepatikšanu, kas var piemeklēt uz katra soļa. Sāc atslābinošu procedūru kursu un mazāk pievērs uzmanību tam, ko par tevi runā citi.

Auns

Jau dienas sākumā iespējams draugu un domubiedru atbalsts. Daudziem Auniem parādīsies ietekmīgi labvēļi, kas palīdzēs īstenot visdrosmīgākos plānus. Nekautrējies vērsties pēc palīdzības. Tikai ar patronu atbalstu tu spēsi sasniegt jaunas virsotnes savā profesionālajā darbībā.

Vērsis

Šodien Vēršu nervu sistēma būs pakļauta pārbaudījumiem. Iespējams liels skaits sīku nepatikšanu, kas var piemeklēt uz katra soļa. Ierobežo fizisko slodzi un sāc atslābinošu procedūru kursu. Tikt galā ar bezmiegu palīdzēs aromātiskas vannas.

Dvīņi

Iespējams, ka tavs noskaņojums bojāsies un mainīsies ik pa stundai saistībā ar lielo darba nastu. Centies nestrīdēties. Šodien mazāk pievērs uzmanību tam, ko par tevi runā citi. Un izbeidz visu laiku taisnoties!

Vēzis

Šodien daudzi Vēži iegūs iespēju sākt savu biznesu vai apgūt kādu jaunu amatu. Ja uzņēmumā, kurā tu pašlaik strādā, darbi nevedas, izmanto labvēlīgo iespēju nomainīt lietišķos partnerus vai darbavietu.

Lauva

Iespējams jauns darba piedāvājums un radikālas izmaiņas materiālajā stāvoklī. Būtiska loma būs taviem ietekmīgajiem paziņām. Pārlieku lepnajiem Lauvām ir jāzina, ka savu lepnību nāksies apvaldīt. Sagaidāms, ka jaunais darbs veicinās tavas personības attīstību, taču prasīs no tevis prasmi pakļauties.

Jaunava

Domājams, ka šodien Jaunavām lielāko iepriecinājumu sniegs savu spēju demonstrēšana. Labvēlīga diena sportistiem, modeļu aģentūru, šovbiznesa, mākslas un kultūras darbiniekiem. Neizšķied savu talantu un veselību, dzenoties pēc lētas atzinības.

Svari

Laba diena, lai veiktu medicīniskus izmeklējumus ar diagnosticējošo aparatūru, ārstētu nervu slimības, apmeklētu masieri, saunu. Fiziskie spēki jātērē ekonomiski. Sargi sirdi un asinsvadu sistēmu. Vēlama ilgstoša uzturēšanās svaigā ekoloģiski tīrā rajonā.

Skorpions

Naudas investēšana sola lielu peļņu nākotnē, bet ir rūpīgi jāpārbauda savu lietišķo partneru uzticamība. Šodien neieguldi naudu (pat nelielu!) šaubīgos projektos.

Strēlnieks

Šodien tu būsi uzlādēts ar īpašu lādiņu. Jau tava parādīšanās vien radīs zināmu intrigu. Tikai nepārcenties. Galvenais, lai tev vienmēr būtu labs garastāvoklis.

Mežāzis

Šodien Mežāži būs slikti aktieri. Viņiem neizdosies labi nospēlēt panākumiem bagāta cilvēka lomu. Dzīvē tev trūkst dabiskumu. Esi tu pats!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diezgan aktīvo personisko dzīvi tu vari uztvert kā nogurdinošu pienākumu. Tiecies pēc tādām attiecībām mīlestībā, kas tevi nesasaista, bet ļauj pašapliecināties un attīstīties. Tavas saskarsmes plašais loks dod cerību atrast tādu mīlestību. Zvaigznes palīdzēs tev meklējumos.

Zivis

Šodien var būt nepatīkami kontakti ar tiesībsargājošajām institūcijām. Iespējamas kļūdas dokumentu noformēšanā vai to nozaudēšana. Pievērs uzmanību savas rīcības likumīgumam, nemēģini būt gudrāks par visiem, jo rezultātā tava pašpaļāvība pavērsīsies pret tevi pašu.

LA.lv