Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes šodien būs mainīgas! Horoskopi 17.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Daudzas ieceres šodien prasīs uzdrīkstēšanos un pūles – kā fiziskas, tā mentālas, taču, ja reiz esi izlēmis darīt, dari! Zvaigznes gan šodien būs mainīgas un veiksmīgas situācijas var pavērsties pret tevi, kā arī otrādi. Paralēli tādām skaistām emocijām kā pateicība, mīlestība, dāsnums paralēli var nākties cīnīties ar agresiju, skopumu un naidīgumu. Lai “laimests” neprasītu daudz upurus, ieteicams izvēlēties pareizo skatupunktu.

Auns

Auni šodien gribēs darīt dažādas ekstravagantas lietas un ieceres, un iesaistīsies arī dažādās avantūrās. Vajadzētu ņemt vērā, ka avantūras patiesībā nav tava stihija un derētu pieturēties pie veselā saprāta. Nav ieteicams šodien riskēt.

Vērsis

Šodien tevi sagaida finansiāla veiksme. Vari arī iesaistīties drosmīgā “kaujā”, cīnoties par lieliem mērķiem, jo šodien veiksme tev neuzgriezīs muguru.

Dvīņi

Daudzi Dvīņi šodien izjutīs tādu kā iekšējo cīņu. Vēlama ir dažāda veida iniciatīva, vari doties arī tālākos ceļojumos, veiksies radošos darbos. Vari pievērsties jogai, ja biji par to domājis.

Vēzis

Iestājies periods, kad tev dzīvē gribēsies redzēt vērienīgas pārmaiņas, piemēram, mainīt profesiju. Taču tiec galā ar savām vēlmēm! Vai tie nav mirkļa iespaidi? Mēģini izanalizēt, kas tev patiesībā dzīvē pietrūkst.

Lauva

Tavs optimisms šodien izglābs tevi no dažnedažādām situācijām. Ar šādu noskaņojumu tu vari aizlidot kaut vai uz Mēnesi – nekas nav neiespējams! Un, lai kur tu šodien arī nenokļūtu, tu būsi ļoti gaidīts viesis.

Jaunava

Ja tu šodien dosies kādā ceļojumā, tas būs pilns pārsteigumu un var teikt, ka savā ziņā būs kā liela avantūra. Ja tu no tā vēlies izvairīties, nebrauc nekur un paliec mājās.

Svari

Šodien tev piemitīs magnētiska pievilcība, kas pievilinās apkārtējos cilvēkus. Taču ņem vērā, ka rīkoties tev noteikti nevajadzētu spontāni, jo ātrās idejas šodien ne pie kā laba tevi nenovedīs.

Skorpions

Šodien tu vēlēsies pabūt vienatnē ar sevi, nebaidies – ļauj apkārtējiem to saprast. Zvaigznes šodien tev iesaka mazliet “piebremzēt” un atpūsties no visa.

Strēlnieks

Lai izvairītos no vilšanās, pieturies šodien savam dienas plānam. Vari doties pie dabas, piemēram, pastaigās – šis laiks, ko pavadīsi ar sevi, ļaus tev apdomāt dažādas lietas un “salikt tās pa plauktiņiem”.

Mežāzis

Iespējams, ka tavi finansiālie ieņēmumi palielināsies. Garlaicību veiksmīgi šodien vari kliedēt, ja dosies kādā netālā izbraukumā. Jaunas iepazīšanās paplašinās tavus horizontus un dāvās patīkamas emocijas.

Ūdensvīrs

Tavas cerības šodien var piepildīties visdīvainākajos un pārsteidzošākajos veidos. Tev var rasties iespaids, ka Visums tikai gaidīja šo mirkli, lai tevi patīkami pārsteigtu.

Zivis

Šī diena tev nesīs dažādus pārbaudījumus. Nevajadzētu pievērsties maksājumiem un dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem – iespējami lieli zaudējumi. Pārbaudījumi, kas attiecas uz tavu privāto dzīvi, norūdīs tevi.

LA.lv