Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Zvaigznes zīmes: staru skaits nosaka maģisko uzdevumu. Skaidro Brigita Ektermane

Zīmējums - Brigita EktermaneZīmējums - Brigita Ektermane
Novēlu!

Visumā nepastāv nekas cits kā dažādas enerģijas, kas katra vibrē savā frekvencē. Arī mūsu zīmes ir reāla enerģija, kas vispirms iedarbojas smalkajos plānos, tikai pēc tam fiziskajā plānā. Pašreiz vēl zīmes ir modes lieta, taču pēc kāda laika atkal būs ikdienas nepieciešamība. Novēlu katram savu individuālo Spēka zīmi.

Piecu, sešu, septiņu, astoņu, divpadsmit staru zvaigzne – katrai ir savs uzdevums un nozīme. Ikviens no mums ir saistīts ar kādu zvaigzni un saņem tās starojumu, ikviens savā dvēselē ir kā zvaigznīte, kas mirdz un izstaro gaismu. Zvaigzne – īsts debesu, pasaules, cilvēka dievišķās dzimšanas simbols.

Astoņu staru zvaigzni sauc par Ausekli, tā ir gan vakara, gan rīta zvaigzne. Astoņi gaismas stari norāda uz bezgalīgu kustību, mūžību, astoņos svinamos laikos sadalās saules gads. Vērojot zīmi vertikāli, sākot no augšas, redzam, ka veidojas statiskais krusts, kas simbolizē vīrišķo enerģiju un atbilst saules enerģētikai, bet pa diagonāli iezīmējas dinamiskais zelta krusts, kas atbilst sievišķīgajai jeb mēness enerģijai. Auseklis izsaka kustību, Visuma līdzsvaru, mūžīgo saikni starp cilvēku un Dievu, gaismas uzvaru pār tumsu, sargā no lietuvēna. Kas ir lietuvēns? Zemākās astrālās mitoloģijas būtnes, kas naktīs moka cilvēkus un dzīvniekus.

Astoņu staru zvaigzne atvaira tumsas un pazemes spēkus, sargā no ļaunām domām, veicina gara modrību un saikni ar Dievišķo sākotni. Auseklis ir galvenā aizsardzības zīme. Tā jāuzvelk ar vienu līniju, sākot no augšējā stūra, vislabāk ziemas saulgriežos, Vecgada vakarā, vasaras saulgriežos vai sev vēlamā situācijā un svarīgi to darīt, nevienam neredzot. Vēlams vilkt ar krītu vai vienkārši ieskrāpēt ar adatu vai naglu. Ausekli auž segās, lai zvaigžņu sega naktī sargātu gulētāju, kaļ rotās, kā gleznojumu, uzlīmi izvieto telpā, kā nelielu vitrāžu karina logā.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+