×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
23. janvāris, 2018
Drukāt

Zvaigznes zīmes: staru skaits nosaka maģisko uzdevumu. Skaidro Brigita Ektermane (2)

Zīmējums - Brigita EktermaneZīmējums - Brigita Ektermane
Novēlu!

Visumā nepastāv nekas cits kā dažādas enerģijas, kas katra vibrē savā frekvencē. Arī mūsu zīmes ir reāla enerģija, kas vispirms iedarbojas smalkajos plānos, tikai pēc tam fiziskajā plānā. Pašreiz vēl zīmes ir modes lieta, taču pēc kāda laika atkal būs ikdienas nepieciešamība. Novēlu katram savu individuālo Spēka zīmi.

Piecu, sešu, septiņu, astoņu, divpadsmit staru zvaigzne – katrai ir savs uzdevums un nozīme. Ikviens no mums ir saistīts ar kādu zvaigzni un saņem tās starojumu, ikviens savā dvēselē ir kā zvaigznīte, kas mirdz un izstaro gaismu. Zvaigzne – īsts debesu, pasaules, cilvēka dievišķās dzimšanas simbols.

Astoņu staru zvaigzni sauc par Ausekli, tā ir gan vakara, gan rīta zvaigzne. Astoņi gaismas stari norāda uz bezgalīgu kustību, mūžību, astoņos svinamos laikos sadalās saules gads. Vērojot zīmi vertikāli, sākot no augšas, redzam, ka veidojas statiskais krusts, kas simbolizē vīrišķo enerģiju un atbilst saules enerģētikai, bet pa diagonāli iezīmējas dinamiskais zelta krusts, kas atbilst sievišķīgajai jeb mēness enerģijai. Auseklis izsaka kustību, Visuma līdzsvaru, mūžīgo saikni starp cilvēku un Dievu, gaismas uzvaru pār tumsu, sargā no lietuvēna. Kas ir lietuvēns? Zemākās astrālās mitoloģijas būtnes, kas naktīs moka cilvēkus un dzīvniekus.

Astoņu staru zvaigzne atvaira tumsas un pazemes spēkus, sargā no ļaunām domām, veicina gara modrību un saikni ar Dievišķo sākotni. Auseklis ir galvenā aizsardzības zīme. Tā jāuzvelk ar vienu līniju, sākot no augšējā stūra, vislabāk ziemas saulgriežos, Vecgada vakarā, vasaras saulgriežos vai sev vēlamā situācijā un svarīgi to darīt, nevienam neredzot. Vēlams vilkt ar krītu vai vienkārši ieskrāpēt ar adatu vai naglu. Ausekli auž segās, lai zvaigžņu sega naktī sargātu gulētāju, kaļ rotās, kā gleznojumu, uzlīmi izvieto telpā, kā nelielu vitrāžu karina logā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. No kurienes Ektermanes kundzei šī informācija,kuru mūsu senči noteikti nezināja.

  2. Un kā ir ar 9.staru zvaigzni???

Draugiem Facebook Twitter Google+