Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Enerģijas un spēka būs pietiekami, lai gūtu sasniegumus profesionālajā darbībā, bet brīvajā laikā veltītu laiku un uzmanību visiem, kuri sirdij dārgi un tuvi.

Vērsis

 

Pārāk daudz dažādu privātu darīšanu un problēmu, tomēr vismaz minimālo darba apjomu padarīt vajadzētu. Atvaļinājumā esošajiem savukārt nevajadzētu būt tik kaprīziem…

Dvīņi

Daudz jaunu iespēju. Spēja pārliecināt citus labāka nekā citkārt, un savienojumā ar varēšanu iepatikties sarunu biedriem tas nodrošinās apkārtējo atbalstu gandrīz vai visā.

Vēzis

Pieņemt pareizo lēmumu nebūs viegli. Galvenais nekrist panikā, saglabāt aukstasinību un tad jau vienkārša sekošana notikumu loģikai pati parādīs īsto ceļu.

Lauva

Enerģijas pietiks. Darbā vajadzētu vienkārši realizēt jau ieplānoto, taču grūtāk būs atvaļinājumā esošajām… Varbūt labāk vienkārši izklaidēties?

Jaunava

Zvaigžņu izvietojums spēs sagādāt prieku sev un citiem. Darbā esošajām laiks lietišķām sarunām, atvaļinājumu izbaudošajām – izklaidēm sev piemērotā kompānijā.

Svari

Laiks būs aizņemts ar visdažādākajām sarunām. Profesionālajā darbībā tās galvenokārt būs lietišķas sarunas, taču arī šeit var iespraukties šis tas tīri personisks…

Skorpions

Profesionālajā darbībā panākumi neizpaliks, un brīvajā laikā piedzīvotais un darītais var ietekmēt vēl ilgu laiku. Viņš gan darītu gudri, ja nepārpūlētos…

Strēlnieks

Enerģijas vairāk nekā citkārt, arī griba darboties ir, tādēļ panākumiem vajadzētu būt. Darbā gan varētu traucēt disciplīnas trūkums, taču brīvo laiku pavadīt izdosies pat visai patīkami.

Mežāzis

Pareizāk būs pirms darīšanas vēl un vēlreiz visu apdomāt. Citiem par saviem nodomiem labāk stāstīt tikai tik, cik tas ir nepieciešams, un lielīties nevajadzētu nekādā gadījumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darbā labāk neko jaunu nesākt, citādi no priekšniecības pārmetumiem neizvairīties. Atvaļinājumā esošie darītu gudri, ja pacenstos to pavadīt, sekojot savām vēlmēm.

Zivis

Daudz enerģijas, tāpēc, visticamāk, izdosies tikt galā ar nepabeigtajiem darbiem un sākt ko jaunu. Atvaļinājumā esošajām vislabāk derēs aktīvi atpūtas veidi, jāsargās no negadījumiem.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta
22 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
11 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
4 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
3 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
8 stundas