Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Zvejniekam labākais slēpojums karjerā

Foto - Viesturs SerdānsFoto - Viesturs Serdāns

Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks ceturtdien guvis savu 15.uzvaru karjerā FIS sacensībās, turklāt pirmoreiz vēsturē izslēpojis no desmit FIS punktiem.
Krievijas kausa sacensībās slalomā Zvejnieks divu braucienu summā par 1,09 sekundēm apsteidza mājinieku Pāvelu Trikičevu, kurš šīs sezonas sākumā spēja gūt 20.vietu Pasaules kausa sacensībās.
Šis rezultāts Zvejniekam deva 9,00 FIS punktus. Viņa līdz šim labākais rezultāts bija sasniegts janvārī, kad sacensībās Francijā latvietis tika pie 10,14 FIS punktiem.
Vēl no Latvijas sportistiem šajās sacensībās septīto vietu guva Miks Zvejnieks, kurš no brāļa atpalika par 4,34 sekundēm, tiekot pie 35,59 FIS punktiem, bet Elvis Opmanis un Toms Sarkanis nefinišēja pirmajā braucienā.
Tikmēr dāmām desmito vietu guva Evelīna Gasūna, nopelnot 47,36 FIS punktus, kas ir pavisam nedaudz uzlabots labākais rezultāts arī viņas karjerā.
Vēl Ieva Meldere ierindojās 23.vietā (94,54 FIS punkti), bet Liene Bondare, startējot ar otro numuru, nefinišēja jau pirmajā braucienā.
Sacensības Krievijas ziemeļu ciematā Poļarniji Zori turpināsies līdz svētdienai.

Pievienot komentāru

Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Draugiem Facebook Twitter Google+