×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2014
Drukāt

Zvejnieks slaloma sacensībās Francijā uzrāda sezonas trešo labāko rezultātu

zvejnieks-face2

Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks trešdien izcīnīja augsto ceturto vietu Francijā notikušajās FIS sacensībās slaloma disciplīnā, uzrādot sezonas trešo labāko rezultātu iegūtajos FIS punktos.

Latvietis divu braucienu summā distanci veica vienā minūtē un 15,63 sekundēs, par 0,34 sekundēm atpaliekot no sacensību uzvarētāja Grega Galeoti no Francijas.

Par šādu sniegumu Zvejnieks nopelnīja 20,08 FIS ranga punktus. Labāku sniegumu viņš šosezon demonstrējis vien divās sacensībās, kad šīs nedēļas pirmdienā arī Francijā slaloma disciplīnā iekrāja 14,97 FIS punktus, bet pirms tam 19.decembrī Itālijā arī slalomā ieguva 17,65 punktus.

Pirms tam otrdien turpat Francijā latvietis startēja vēl vienās slaloma sacensībās, taču nespēja pabeigt jau pirmo braucienu.

Citviet trešdien slaloma sacensībās Irānā latvietis Daniels Fogelis ierindojās 12.vietā un ieguva 67,79 FIS punktus, bet Mārtiņš Onskulis nesasniedza otrā brauciena finišu. Pirms tam pirmdien abi turpat sacentās milzu slalomā, kad Onskulis ierindojās trešajā vietā un ieguva 46,80 FIS punktus, bet Fogelim 11.pozīcija un 153,44 punkti.

Abi sportisti Irānā startēja arī vietēja mēroga sacensībās slalomā un milzu slalomā. Labāko rezultātu uzrādīja Onskulis slalomā, kad ieguva trešo vietu un tika pie 34,68 FIS punktiem, uzrādot savu karjeras trešo labāko un šīs sezonas otro labāko rādītāju.

Savukārt supergiganta sacensībās Austrijā trešdien Agnese Āboltiņa spēja ieņemt vien 70.vietu 73 sportistu konkurencē, tiekot pie 91,62 FIS punktiem. Tāpat trešdien viņa turpat piedalījās vietēja mēroga sacensībās superkombinācijā, kur ierindojās pēdējā, 55.vietā un ieguva 151,13 FIS punktus.

Pirms tam otrdien Āboltiņa turpat Austrijā ar līdzīgi nepārliecinošu sniegumu startēja junioru mēroga sacensībās, iegūtajos FIS punktos netiekot pirmā simta robežās.

Latvijas kalnu slēpotāji uz Soču olimpiskajām spēlēm cer aizbraukt pat piecu sportistu sastāvā. Pa vienai ceļazīmei katrai valstij vīru un dāmu konkurencē ir garantēts automātiski, bet tā saucamos A normatīvus ir izpildījuši Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode un 17 gadus vecā Āboltiņa, tāpēc viņi automātiski iegūtu iespēju startēt Olimpiādē.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+