×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Zvejnieksvētku un festivāla dēļ pastiprināti kontrolēs autovadītājus

LETALETA

Nedēļas nogalē vairākās Latvijas pilsētās tiks svinēti Zvejnieksvētki, savukārt Liepājā norisināsies vērienīgais mūzikas festivāls “LMT Summer Sound”, tāpēc policija sola īpaši aktīvi kontrolēt autobraucējus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) preses pārstāvis Dairis Anučins, lai pasākumi būtu izdevušies un noritētu mierīgi, policija aicina arī pašus iedzīvotājus ievērot sabiedrisko kārtību un rūpēties par personīgo drošību. Savukārt policija aktīvi pārbaudīs gan to, vai autovadītāji nav lietojuši apreibinošās vielas, gan arī to, vai tie nepārsniedz atļauto braukšanas ātrumu.

Tādējādi VP mudina autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un laicīgi plānot gaidāmo maršrutu, nepārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu un ievērojot citus ceļu satiksmes noteikumus. Tāpat policija lūdz cilvēkus būt saprātīgiem un nesēsties pie stūres pēc alkohola lietošanas. “Savukārt autovadītāju tuviniekus un draugus aicinām izturēties atbildīgi un atturēt no sēšanās pie stūres alkohola reibumā,” sacīja Anučins.

Svētku norises vietās VP aicina neatstāt bez uzraudzības bērnus, kā arī būt vērīgiem un pieskatīt personīgās mantas, jo nereti plašu pasākumu laikā aktīvi mēdz uzdarboties zagļi. Ja pazudis bērns vai nozaudētas personīgās mantas, nekavējoties jāvēršas pie policijas darbiniekiem vai pasākuma organizatoriem.

Tā kā liela daļa pasākumu notiks ūdens tuvumā, policija aicina ļaudis īpaši rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību uz ūdens, kā arī pieskatīt bērnus, neļaujot tiem doties ūdenī vieniem. Jāatceras arī, ka ar peldēšanos un jebkādām citām ūdens aktivitātēm nav savienojama alkohola lietošana.

Mierīgi un bez starpgadījumiem aizvadītie Dziesmu un deju svētku pasākumi apliecina, ka sabiedrība spēj izbaudīt un patīkami pavadīt svētku pasākumus, vienlaikus atbildīgi izturoties pret sabiedrisko kārtību un drošību, sacīja Anučins. Līdz ar to policija novēl iedzīvotājiem arī šīs nedēļas nogalē saglabāt pozitīvi vēsu prātu, atbildīgi izturoties pret sevi un citiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+