Zvejnieku ģimenei vēl viena medaļa Ķīnā – Mikam bronza milzu slalomā 0

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks svētdien Ķīnā izcīnīja bronzas medaļu Starptautiskās Skrituļslidu sporta federācijas (FIRS) spēļu sacensībās milzu slalomā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

M.Zvejnieks divu braucienu summā finišēja pēc 59,73 sekundēm.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Marko Valcs no Vācijas, kuram latvietis zaudēja 1,78 sekundes, bet sudraba medaļu ieguva spānis Marko Morera, no kura M.Zvejnieks atpalika 0,72 sekundes.

Zīmīgi, ka pēc pirmā brauciena M.Zvejnieks bija ceturtais zaudējot arī savam brālim Dāvim, kurš gan otrajā braucienā palika septītais, sacensības noslēdzot ceturtajā vietā.

Tikmēr trešais un pieredzējušākais no brāļiem Zvejniekiem – Kristaps – tika diskvalificēts pirmajā braucienā.

Jau ziņots, ka K.Zvejnieks sestdien tika kronēts par skrituļslidu spēļu čempionu slalomā, kur aiz sevis atstāja Valcu.

Tās Kristapam Zvejniekam bija pirmās skrituļslidu sacensības šovasar, kamēr Miks Zvejnieks šosezon kļuva par Eiropas čempionu.

Pirmdien sportisti spēkosies kombinācijā, bet otrdien tiks aizvadītas komandu sacensības.

Skrituļslaloms ir salīdzinoši jauns sporta veids. Tajā, tāpat kā kalnu slēpošanā, ir jāveic slaloma trase pa kalnu uz leju, bet slēpju vietā tiek izmantotas skrituļslidas un viss notiek pilsētas centrā uz asfalta. Izbraucamo vārtu skaits svārstās no 36 līdz 60. Sportisti, traucoties lejā, var sasniegt ātrumu līdz 40 kilometriem stundā.

Tikmēr svētdien pirmo spēli aizvadīja Latvijas vīriešu izlase hokejā uz skrituļslidām (inline), ar 0:9 (0:5) kapitulējot Čehijai.

Apakšgrupu spēļu turpinājumā Latvijas komanda pirmdien tiksies ar ASV, bet otrdien ar Kanādas skrituļhokejistiem.

FIRS spēles notiks līdz 10.septembrim un tajās sportisti sacentīsies desmit sporta veidos.