×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Zviedrijā ģimeni pārbiedē milzu žurka – mutants (3)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

“Ratzilla” – tā zviedru medijos jau nodēvēta žurka, kuru Kūrsosu ģimene noķēra savā mājā Solnas rajonā.

Ģimenes tēvs Ēriks Kūrsoss kopā ar dēliem bija devies uz treniņnometni, kad viņam piezvanīja sieva, stāstot, ka virtuvē aiz trauku mazgājamās mašīnas dzirdami dīvaini būkšķi, kurus pamanījis arī viņu kaķis Enoks. Sākumā ģimene domāja, ka zem izlietnes ieviesušās peles, raksta “Svenska Dagbladet”, taču paskatoties tur atradies gluži cits dzīvnieks – atkritumu spainī sēdēja milzīga žurka.

Kad viņš atgriezās mājās, žurnka joprojām bija zem izlietnes, un arī kaķis atteicās ielaisties cīņā ar milzīgo zvēru. Ģimene piezvanīja kaitēkļu iznīdēšanas uzņēmumam, kurš atbrauca un uzstādīja lamatas. Pēc kāda laika tās tiešām aizcirtās, taču žurkas lamatās nebija – tā bija izrādījusies pārāk liela.

Kad milzu dzīvnieks no vajāšanas paslēpās trauku mazgājamajā mašīnā, Ēriks kopā ar dēliem devās to medīt, un visbeidzot viņiem laimējās žurkai dot nāvējošu sitienu. “Pēc tam gan mums dzīvnieka bija mazliet žēl,” laikrakstam sacījis vīrietis.

Žurka izmērīta, un tās garums, nerēķinot asti, izrādījies 39,5 centimetri. Laimīgā kārtā noķertais izrādījies žurku tēviņš, kurš, spriežot pēc redzamajām pēdām, izgrauzies virtuvē no pagraba. “Ja tā būtu žurku mātīte, mums būtu jādomā, vai kaut kur nav palikuši tāda paša izmēra mazuļi,” laikrakstam sacīja Ēriks Kūrsoss.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Paaraak traki, lai speetu uzreiz noticeet … 🙂

  2. Tas nav kāds kadrs no futūriskas filmas?

Draugiem Facebook Twitter Google+