×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

Zviedrijā piedzēries alnis izdemolē bērnu šūpoles

Foto - AFPFoto - AFP

Netālu no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas kāds sarūgušus ābolus saēdies alnis mēģinājis izklaidēties tuvējā spēļu laukumā uzstādītajās šūpolēs.

“Viņa ragi bija sapinušies šupoļu ķēdes, bet pats dzīvnieks bija iesprūdis šūpolēs,” interneta vietnei “TheLocal.se” stāstīja Stokholmas policijas pārstāvis Ulfs Lindgrēns. Tiesa, kamēr policija ieradās notikuma vietā, alnis ar visām šūpolēm bija pamanījies nozust. “Viņš tās bija izlauzis, aiznesis aptuveni 250 metrus tālāk, bet pats kaut kur pazudis,” stāstīja zviedru policists.

Tiesa, ar to apreibušā aļņa izdarības nebeidzās. “Pēc dažām stundām viņš atgriezās spēļu laukumā. Es nezinu, kāpēc viņš to darīja. Acīmredzot bija piedzēries,” prātoja Lindgrēns. Apskatījis teritoriju vēlreiz, alnis tomēr devās savās gaitās.

Iestājoties rudenim, Zviedrija policija bieži saņem līdzīga rakstura izsaukumus. “Aļņi ēd sarūgušus augļus un tādējādi apreibst. Viņi kļūst drosmīgāki un pat nekaunīgāki, sastopoties ar cilvēku,” raksta “TheLocal.se”. Arī pirms diviem gadiem kāds alnis, būdams kunga dūšā, no kāda zviedra pagalma nozaga šūpoles, bet vēl kāds sarūgušos ābolus saēdies dzīvnieks mēģināja uzkāpt kokā, taču iesprūda starp diviem zariem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+