×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Zviedrijā tiesas priekšā stājas imigrantu slepkavībās apsūdzētais Mangss

mangss

Zviedrijas pilsētā Malmē sākts tiesas process pret vīrieti, kurš tiek apsūdzēts par imigrantu nogalināšanu, ziņo raidsabiedrība BBC.

40 gadus vecajam Peteram Mangsam izvirzītas trīs apsūdzības par slepkavību un 12 apsūdzības par slepkavības mēģinājumu. Apsūdzētais savu vainu noliedz. Mangsa upuri bijuši iebraucēji vai to atvases, taču prokurore Solveiga Volstade atzīst, ka apsūdzētā motīvi neesot skaidri.

Citkārt par miera ostu uzskatītajā Malmē 2009. un 2010. gadā tika nogalināti vairāki iebraucēji ar tumšu ādas krāsu. Turklāt pēc Mangsa aresta policija noskaidroja, ka, iespējams, viņš divus iebraucējus noslepkavoja arī 2003. gadā.

Izmeklētāji teic, ka 2010. gada novembrī aizturētais Mangss darbojās vienatnē un savus upurus nogalināja automašīnu stāvvietās. 20 gadus veco Tresu Vestu Pērsoni Mangss nogalināja, kamēr viņa ar draugu sēdējā automašīnā netālu no kādas mošejas. Viņas draugs tika smagi ievainots, taču izveseļojās. Zviedrijas policijas pārstāvis medijiem atklājis, ka slepkava uzbrukumos izmantojis dažādus ieročus, kas sarežģījis viņa atrašanu.

Malme ir Zviedrijas trešā lielākā pilsēta, kurā dzīvo 300 tūkstoši cilvēku. Vienlaikus tā ir arī viena no etniski raibākajām valsts pilsētām – 40 procenti tās iedzīvotāji ir imigranti vai viņu pēcteči.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+