×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. februāris, 2012
Drukāt

Zviedrijas karaļnams paziņo nepareizu jaunās princeses vārdu

princese

Tehniskas kļūdas dēļ Zviedrijas karaļnama mājaslapā īslaicīgi parādījies paziņojums, ka jaundzimušo princesi sauks Ulrika Marianne Annika Dāvids, kaut arī viņas īstais vārds ir Estelle Silvija Eva Mērija, ziņo zviedru mediji.

Aplamais paziņojums radīja gan satraukumu par iespējamu hakeru uzbrukumu karaļnama mājas lapai, gan neizpratni, ka meitenītei dots karaļnama preses pārstāvja vārds – Dāvids.

“Tā bija kļūda,” laikrakstu “Expressen” informēja karaļnama preses pārstāvis Dāvids Lēfvendāls, viens no darbiniekiem, kura vārds parādījās testa lapā.

Kā raksta avīzes “Dagens Nyheter” portāls “dn.se”, kļūda radusies, kad karaļnama sabiedrisko attiecību darbinieki mājaslapā nejauši publicējuši princeses piedzimšanas paziņojuma testa versiju. Darbinieki, nezinot, vai vēl nesaņēmuši atļauju publiskot princesītes vārdu, paziņojuma maketā ielikuši savus – trīs sieviešu un viena vīrieša vārdus.

Jau ziņots, ka Zviedrijas kroņprincese Viktorija 23.februārī laidusi pasaulē meitu. Viktorija ir pirmā rindā uz troni un ir ārkārtīgi populāra Zviedrijā. Vairāki nesen veikti pētījumi liecina, ka vairumam zviedru princese Viktorija patīk labāk nekā viņas tēvs Kārlis Gustavs XVI, kas ir Zviedrijas karalis kopš 1973.gada un pēdējos gados iesaistīts vairākos skandālos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+