Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
24. marts, 2014
Drukāt

Zviedrijas karaļpāra vizītes laikā Rīgā būs jāpaceļ valsts karogs

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

King Carl Gustav and Queen Silvia of Sweden arrive for the Centennial Exhibition Opening for Luminous Modernism: Scandinavian Art Comes to America 1912 at the Scandinavia House in New York October 20, 2011. AFP PHOTO / TIMOTHY A. CLARY

Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava un karalienes Silvijas valsts vizītes Latvijā laikā 26. un 27. martā Rīgā būs jāpaceļ Latvijas valsts karogs, informē Rīgas domē.

Karogs būs jāpaceļ pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Galvaspilsētas vadība mudina juridiskās un fiziskās personas pacelt Latvijas valsts karogu arī pie to īpašumā esošajām ēkām.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (34)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+