Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
24. marts, 2014
Drukāt

Zviedrijas karaļpāra vizītes laikā Rīgā būs jāpaceļ valsts karogs

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

King Carl Gustav and Queen Silvia of Sweden arrive for the Centennial Exhibition Opening for Luminous Modernism: Scandinavian Art Comes to America 1912 at the Scandinavia House in New York October 20, 2011. AFP PHOTO / TIMOTHY A. CLARY

Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava un karalienes Silvijas valsts vizītes Latvijā laikā 26. un 27. martā Rīgā būs jāpaceļ Latvijas valsts karogs, informē Rīgas domē.

Karogs būs jāpaceļ pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Galvaspilsētas vadība mudina juridiskās un fiziskās personas pacelt Latvijas valsts karogu arī pie to īpašumā esošajām ēkām.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+