×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. decembris, 2012
Drukāt

Zviedrijas princeses Madlēnas kāzas gaidāmas jūnijā

madleineonils

Zviedrijas karaļnams svētdien, 23.decembrī, paziņoja, ka princeses Madlēnas kāzas ar viņas līgavaini amerikāni Krisu O’Nīlu notiks 8.jūnijā Karaļa pils kapelā Stokholmas centrā.

Par Madlēnas un O’Nīla saderināšanos tika paziņots oktobra beigās. 38 gadus vecais Londonā dzimušais miljonārs finansists O’Nīls Madlēnu bildināja Ņujorkā  pēc tam, kad bija lūdzis karalim viņa meitas roku.

30 gadu vecā Madlēna ir jaunākais no karaļa Kārļa XVI Gustafa un karalienes Silvijas trim bērniem un ieņem ceturto vietu troņa pretendentu sarakstā.

Karaļnama pārstāvis Bertils Tenerts svētdien stāstīja, ka kāzu organizatori sāks plānot laulību ceremonijas detaļas, piebilstot, ka Madlēnas kāzas būs mazākas nekā viņas māsas kroņprinceses Viktorijas kāzas pirms diviem gadiem.

Princese  Madlēna no 2010.gada aprīļa dzīvo Ņujorkā, kur viņa strādā savas mātes dibinātajā bezpeļņas organizācijā “World Childhood Foundation”. Ņujorkā viņa satika arī savu saderināto. Tiek vēstīts, ka pāris neplāno pārcelties uz dzīvi Zviedrijā.

Pirms pārcelšanās uz Ņujorku princese 2010.gadā atsauca iepriekšējo saderināšanos pēc mediju ziņām, ka toreizējais saderinātais Jūnass Bergstrēms viņu krāpis.

Madlēnas vecākā māsa 35 gadus vecā Zviedrijas kroņprincese Viktorija 2010.gada jūnijā apprecējās ar Dānielu Vestlingu un februārī sagaidīja pasaulē nākam savu meitu princesi Estelli, kas ieņēmusi otro vietu troņa pretendentu sarakstā pēc savas mātes.

Zviedru karaļpārim ir arī ir 33 gadus vecs dēls princis Kārlis Filips.

Zviedrijas karaliskajai ģimenei ir vien ceremoniāli pienākumi, piemēram, labdarība un Zviedrijas uzņēmēju kontaktu veicināšana pasaulē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+