Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Zviedru hibrīdauto

volvo

Stabilā zviedru autoražotāja “Volvo” tēls latviešiem līdz šim galvenokārt saistījies ar pamatīgumu, tagad – arī ar vides aizsardzību.

 

Šogad, rūpējoties par vides aizsardzību, “Volvo” saviem faniem sāks tirgot V60 hibrīdmodeli, kas tapis sadarbībā ar firmu “Vatterfall”. Paralēli 215 Zs pieccilindru 2,4 l dīzeļdzinējam jaunais modelis aprīkots ar 70 Zs elektrodzinēju, kas ļaus pārvietoties ar kopējo jaudu 285 Zs un 100 km/h sasniegt 6,9 sekundēs. Hibrīdmodelis var 50 km nobraukt bez degvielas tērēšanas. Litija akumulatora uzlādēšana aizņem 3,5 – 7,5 stundas.

– Hibrīdauto izmantošana ļauj samazināt oglekļa oksīda izmešus atmosfērā zem 48 g/km, – uzsver “Volvo” eksperts Aivis Liepiņš.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+