×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2013
Drukāt

Zviedru mākslinieka Matiass Kristersona performance Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Zviedru mākslinieks Matiass Kristersons piektdien, 1.novembrī, pulksten 20 Kaņepes Kultūras centrā sniegs performanci “Ikreiz, kad atveru muti, no tās nāk ūdens. Tas apgrūtina runāšanu”. Performance notiks angļu valodā.
Kristersons ir zviedru mākslinieks, dzimis 1979.gadā. Viņš brīvi strādā ar dažādiem medijiem – skaņu, performanci, skulptūrām, instalācijām, tekstu un video. Tematiski Kristersona darbi bieži vien ir saistīti ar valodu, runājot gan par eksistenciāliem, gan politiskiem jautājumiem attiecībā uz laiku, sabrukumu, dekonstrukciju un komunikāciju.
Kristersona iepriekš uzstājies un viņa darbi demonstrēti tādās vietās kā “Moderna Museet” Malmē, “Bonniers Konsthall” Stokholmā, “Rio Bravo” un “New Shelter Plan” Kopenhāgenā, “The Green Lantern Gallery” Čikāgā un “1A Space” Honkongā.
Mākslinieks gandrīz mēnesi uzturējās Rīgā, pētot pilsētu, kontaktējoties ar vietējiem iedzīvotājiem un meklējot idejas kāda īpaša mākslas projekta radīšanai. Kristersona Rīgai veltīto mākslas darbu plānots demonstrēt 2014.gada februārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+