×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. maijs, 2015
Drukāt

Zvirgzdiņš vēlreiz mēģinās Valmierā

zvirgzdins-valmiera

Basketbola klubs “Valmiera”panācis vienošanos par divu gadu sadarbību ar Latvijas sieviešu valstsvienības galveno treneri Ainar Zvirgzdiņu, kurš aizvadītajā klubu sezonā strādāja sieviešu basketbolā Beļģijas “Castors Braine” komandā, bet gadu iepriekš kā “Jūrmala/Fēnikss” galvenais treneris apspēlēja Valmieru LBL ceturtdaļfinālā.

Gatavošanos nākamajai sezonai „BK Valmiera” uzsākusi ar pieredzējušā trenera Ainara Zvirgzdiņa piesaisti komandas treneru korpusam, ziņo Valmieras kluba preses dienests.  Turpmākās divas sezonas Zvirgzdiņš ieņems Vidzemes komandas galvenā trenera amatu. Pieredzējušajam speciālistam šī ir atgriešanās Valmierā, kur viņš strādāja jau pirms četrām sezonām, taču sezonas laikā tika atlaists.

Ainars Zvirgzdiņš trenera karjeru uzsāka jau 20 gadu vecumā un uzskatāms par vienu no vispieredzējušākajiem un aktīvajiem treneriem Latvijas basketbolā. Kā „BK Ventspils” trenera asistents (2001.-2006.) Zvirgzdiņš kļuva par pieckārtēju Latvijas Basketbola līgas čempionu. 2006. gadā treneris aizveda Maskavas „Dinamo” sieviešu komandu līdz Eirokausa čempiontitulam, bet 2009. gadā triumfēja Latvijas Sieviešu basketbola līgā ar „SK Cēsis” vienību.

Mārtiņš Bērziņš, BK “Valmiera” ģenerālmenedžeris: „Šodien ir  lieli svētki Valmieras basketbolam, jo viens no pieredzes bagātākajiem un titulētākajiem Latvijas basketbola treneriem ir pieņēmis Valmieras piedāvājumu un atgriezies vīriešu basketbolā. Man ir liels prieks, ka Ainars Zvirgzdiņš ir kļuvis par BK “Valmiera” galveno treneri uz nākamajām divām sezonām. Lai mums kopīgi izdodas sasniegt izvirzītos mērķus!”

Ainars Zvirgzdiņš: „Man ir liels gandarījums un izaicinājums kļūt par  BK “Valmiera” komandas galveno treneri. Jau iepriekš strādājot Valmieras kluba sistēmā, esmu pārliecinājies par kluba mērķiem un stratēģiju izveidot spēcīgu basketbola piramīdu. Kas attiecas uz maniem asistentiem, tad pilns palīgu sastāvs kļūs zināms tuvākajās nedēļās. Ceru, ka jaunā basketbola sezona būs kvalitatīva darba un optimistisku noskaņu bagāta.”

Aizvadītajā sezonā BK “Valmiera” ar galveno treneri Gati Melderi sezonu LBL čempionātā palika septītajā vietā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+