×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

ZZS premjera amatam virza Kučinski; neatbalstīs Šadurski (7)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Māris Kučinskis

Papildināts viss teksts

Zaļo un zemnieku savienība šodien Ministru prezidenta amatam atbalstījusi Saeimas deputāta Māra Kučinska (ZZS) kandidatūru. Valde vienojusies neatbalstīt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Kārļa Šadurska (V) kandidatūru Ministru prezidenta amatam.

Par ZZS lēmumu atbalstīt Saeimas Ilgtspējīgas komisijas priekšsēdētāja Māra Kučinska (ZZS) kandidatūru politiskais spēks ir informējis Šadurski.

Taujāts, vai ZZS neatbalstītu Šadurska veidotu valdību arī tad, ja Valsts prezidents šo personu tomēr nolemtu nominēt premjera amatam, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis atbildēja apstiprinoši.

ZZS valdes lēmums par atbalstu Kučinska kandidatūrai bijis vienprātīgs, informēja politiskā spēka preses sekretāre Dace Kārkliņa.

Zaļo un zemnieku savienības valde šādi nolēmusi rīkoties, jo to neapmierinot ieilgusī neskaidrība un vilcināšanās Ministru prezidenta amata kandidātu meklējumos tikai vienas partijas rindās.

Līdz šim publiski apspriestajām Ministru prezidenta amata kandidatūrām nav bijis ne sabiebrības, ne Saeimas vairākuma atbalsta, paziņojusi ZZS valde, kas uzskata, ka jaunās valdības izveides process draud nonākt strupceļā. Turklāt šāda neskaidra situācija vēl vairāk mazina sabiedrības jau tā zemo uzticēšanās līmeni Saeimai, valdībai un politiskajām partijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. lai nu ko ,bet so tipinu gan nee,lai iet atpakal .. skeeles kompaanijaa.viens .. tips.skats un darisana-.. saimnieks.

 2. Man patīk, ka man ir sekotāji. Mani “troļī “visu zina, arī latvietīši viņus atbalsta, kuri paši sev ir ienaidnieki, kaut viņi kļūs valsts un tautas ienaidnieki, ko neapzinās, jo ne Āboltiņa, ne Dombrovskis neko ļaunu Latvijai nav nodarījuši. Viss kas tautai pielikts vai atņemts, ir visas Saeimas, visas koalīcijas nopelns, pie kā vainīga Maksātnespējas administrācija NA, ZZS, SC. Viena pati Vienotība neko nevarēja darīt un pieņemt bez NA un ZZS un to latvietīts nesaprot, viņam vajag tiesājamos lembergus, oligarhus, vergturus. Vajadzīgs, lai grautu pa vienam, vienu spēcīgāko partiju, latviskāko partiju, Šadurski un jebkuru no Vienotības, jo viņi vēlas reorganizēt krievu skolas.
  Uz priekšu, uz brigman-lemberg komunistisko uzvaru, ar LC kučinski – tipa ČERNENKO priekšgalā un balsos NA (Maksātnespējas administratori) un SC. Prieks, kur tu rodies. Visa vara oligarhiem.
  Tev Ušakovs ir dārgums? Paskaties, vai tev neliekas, ka Ušakovs atņem caur tavu māju remontiem, ar vienu pašu Rīgas namu pārvaldnieku, ar arodbiedrību “Laba” un Rīgas Satiksmes sponsorēšanu no tavas naudas un to nesaprot ne krievs, ne latvietis, ne čigāns. Vai tu esi redzējis skursteņu tīrītājus, tev tāmē raksta no tavas kabatas katru gadu, ka tos tīra, ka apseko tavas mājas stiprību par tūkstošiem, kas nav nekad darīts utt. Vai par sniega izvešanu tev neliek maksāt, kaut tuvumā sniega vedēji pie tavas mājas nav bijuši,vai tev nav jāmaksā par caurbraucamo ceļu remontu, ko nekad citas domes nedarīja, vai tev nav jāmaksā par visu, ko dara Ušakovs – dubultā – no budžeta un no tavas mājas maksājumiem? Tevi pērk ar “ZĪGERISTA BANĀNU”- bezmaksas braukšanu, kas ir krievu kapeikas vērta.
  Paldies ZZS par “černenko” tipa kadra virzīšanu. Lembergs tika brīvībā no tiesājamo šķiras.

 3. Aņa pirms 9 minūtēm
  11
  Tu esi “trollis” un pats sev ienaidnieks, nerunājot par valsti un tautu, Ne āboltiņa, ne Dombrovskis neko ļaunu Latvijai nav nodarījuši. Viss kas tautai pielikts vai atņemts, ir visas Saeimas, visas koalīcijas nopelns. Viens pats neko nevarēja darīt un pieņemt. Tev vajadzīgs, lai grautu pa vienam, vienu spēcīgāko partiju, latviskāko partiju, Latviju. Uz priekšu, uz brigman-lemberg komunistisko uzvaru, ar LC kučinski – tipa černenko priekšgalā un balsos NA (Maksātnespējas administratori) un SC. Prikeks, kur tu rodies. Visa vara oligarhiem.
  Tev Ušakovs ir dārgums? Paskaties, vai tev neliekas, ka Ušakovs atņem caur tavu māju remontiem, ar vienu pašu Rīgas namu pārvaldnieku, ar arodbiedrību “Laba” un Rīgas Satiksmes sponsorēšanu no tavas naudas. vai tu esi redzējis skursteņu tīrītājus, tev tāmē raksta no tavas kabatas katru gadu, ka tos tīra, ka apseko tavas mājas stiprību par tūkstošiem, kas nav nekad darīts utt. Vai par sniega izvešanu tev neliek maksāt, kaut tuvumā sniega vedēji pie tavas mājas nav bijuši,vai tev nav jāmaksā par caurbraucamo ceļu remontu, ko nekad citas domes nedarīja, vai tev nav jāmaksā par visu, ko dara Ušakovs – dubultā – no budžeta un no tavas mājas maksājumiem?

 4. Tas viss ir ābolenes intrigu rezultāts.

 5. Vismaz ZZS ir ar iniciatīvu un rāda rīcībspēju. Citu guļ uz lauriem Atbildēt

  Un kad NA virzīs Raivi Dzintaru vai Zīli? Laikam nekad, jo viņus apmierina, ka politiku veido citi, bet viņi var vērot no pirmajām pozīcijām?!

 6. Ar ko Kučinskis izcēlies ? Kaut kā nav manītas viņa darbības. Klusītēm nosēdējis Saeimas krēslā un saņēmis algu par sēdēšanu. Tas arī viss.Tur tādu papilnam.

 7. 1913. gadā Āboltiņas uzsāktai saspēlei ar Lembergu (ieskaitot Dombrovska padzīšanu) reāls finišs –
  zaudēta spēle un partija.

Draugiem Facebook Twitter Google+