×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

ZZS Eiroparlamenta vēlēšanās startēs ar vienu sarakstu; inidviduālas kampaņas pieļauj (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nākamajās Eiroparlamenta vēlēšanās startēs ar vienu sarakstu, intervijā aģentūrai LETA apgalvo Saeimas ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

ZZS saraksta līderis būs Latvijas Bērnu fonda prezidents Saeimas deputāts Andris Bērziņš. Otrā vieta sarakstā tiks atvēlēta Latvijas Zaļās partijas pārstāvim, iespējams, tas būs Saeimas deputāts Kārlis Seržants, trešā vieta sarakstā tiks atvēlēta Saeimas deputātei Ivetai Grigulei. Vēlēšanās kandidēs arī bijušais Rīgas mēra amata pretendents Armands Krauze.

Brigmanis paskaidroja, ka savienības Eiroparlamenta vēlēšanu kampaņas darba grupas pirmajā sanāksmē runāts par to, ka patlaban lielas priekšrocības ir pašreizējiem EP deputātiem. Piemēram, Inese Vaidere un Sandra Kalniete gan presē, gan dažādos pasākumos stāsta par savu darbu Briselē un Strasbūrā, kā viņas tur cīnījušās un glābušas Latvijas zemnieku tiešmaksājumus. “Mums atliek tikai izmantot deputātu kandidātu privāti piesaistītos līdzekļus, jo uzstāties dažādos pasākumos aicina tikai esošos EP deputātus, nevis kandidātus, kas balotēsies nākamajās vēlēšanās. Līdz ar to mēs esam pateikuši, ka cienījamie deputātu kandidāti, kuri spēj piesaistīt privātus ziedojumus, var veikt individuālas reklāmas kampaņas, lai vairotu savu atpazīstamību vēlētājos,” Grigules plašo reklāmas kampaņu skaidroja Brigmanis.

Visi sponsorēšanas līgumi tiekot nodoti izvērtēšanai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB). Ja kāds ziedojums liekas aizdomīgs, tas tiek atmaksāts. Tādi fakti ZZS esot bijuši, dažus ziedojumus tā ir atmaksājusi. Visiem ziedojumiem jābūt caurskatāmiem un skaidri norādītiem. Patlaban vēlēšanu tēriņi EP vēlēšanām vēl nav limitēti. Grigule ir atradusi iespēju piesaistīt privātos ziedotājus savai priekšvēlēšanu kampaņai. “Kāpēc viņi ziedo tieši Grigulei, es nezinu, uz šo jautājumu var atbildēt tikai viņi paši,” piebilst Brigmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas taču jau sāk palikt smieklīgi, atjēdzies, meitenīt!

  2. Nu gan nekaunīgs ģīmis

  3. Izņemiet šo sievieti no reklāmas!Uz viņas negausību nevar mierīgi noskatīties!Te tinās apkārt prezidentam,tagad sadomājusi uz EP!

Draugiem Facebook Twitter Google+