×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. decembris, 2015
Drukāt

ZZS premjera amata kandidāti – Sesks, Kučinskis, Dūklavs un Augulis (8)

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

“Zaļo un zemnieku savienības” (ZZS) premjera amata kandidāti ir Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, Saeimas deputāts Māris Kučinskis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un labklājības ministrs Uldis Augulis, atsaucoties uz savā rīcībā esošo informāciju, ceturtdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) līderi pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni paziņoja, ka, veidojot jauno valdību, nepieciešams saglabāt esošās koalīcijas kodolu.

“Mēs nestrādāsim tādā koalīcijā, kas sastiķēta no mazajām partijām,” uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Viņš uzsvēra, ka “Vienotībai” nepieciešams nosaukt savu kandidātu premjerministra amatam. Gadījumā, ja “Vienotība” izvirzīs Āboltiņas kandidatūru un “Vienotība” pie ZZS uz sarunām atnāks bez Nacionālās apvienības (NA) atbalsta, tad ZZS šādā koalīcijā neiesaistīsies, uzsvēra ZZS frakcijas līderis.

Vienlaikus Brigmanis atklāja, ka ZZS ir četri premjera amata kandidāti, kurus partija apspriestu, ja tai nāktos uzņemties valdības veidošanu. Publiski Brigmanis nosauca tikai zemkopības ministru Jāni Dūklavu, bet pārējos trīs kandidātus politiķis nevēlējās atklāt.


Aģentūra BNS vēstīja, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir norādījis, ka nākamajam premjeram jābūt spilgtam līderim. Esošā premjere Laimdota Straujuma paziņojusi par savu demisiju. Ceturtdien Vējonis tikās ar partijām, lai runātu par jaunās valdības izveidi.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Lai Dūklavs un Augulis vispirms tiek galā ar savām sfērām – mazina Latgalē bezdarbu, attīsta lauksaimniecību un mazās saimniecības, tad pretendē uz šo amatu. Pašlaik laucinieki dzīvo uz dzīvības robežas, jo nav darba, nav cilvēka cienīgu dzīves apstākļu. Ko šie ministri ir darījuši, lai uzlabotu iedzīvotāju dzīvi? Algojuši ierēdņus, kas nav devis nekādu labumu iedzīvotājiem, lobējuši lielās saimniecības, darījuši bagātos vēl bagātākus, bet nabagus vēl nabadzīgākus. Kāds, piem., labums bezdarbniekam no NVA? Nekāds. Cilvēkam nedod labumu jeb maizi tas, ka viņē 2 mēnešos reizi aiziet atzīmēties, ka nav atradis darbu. Kādu labumu piensaimnieki., piem., ieguva no Krievijai noteiktajām sankcijām un saņemtā embargo, kas liedz pienu tirgot Krievijā? To, ka 30 centu vietā par litru piena tagad saņem 17 centus. Tā ka šie kungi nav cienīgi būt pat ministri, kur nu vēl vadīt valdību.

 2. sargi Latviju!

 3. Cik ilgi vēl kompartijas bijušās atraugas sēdēs vadošos amatos un apzināti bremzēs valsts attīstību.Dažiem no viņiem ir tāda vecuma demence, ka vairs nesaprot uz kuru pusi jāskatās un kam jāklanās. Dažs vēl pa ieslidinātu līdēju reni aizlīen līdz Kremlim ar izstieptu roku”pēc maizes un sāls”…

 4. Vakar TV tika nosaukts tikai viens vienīgais īstais kandidāts – Lembergs. Vai Augustam no premjerēšanas bail, ir taču partijas vadītājs, tātad premjera amats ir kā pielaulāts.

 5. Nu ko – sapņošu par Dūklavu!

 6. Āboltiņas diagnoze Atbildēt

  Kompetenta psihiatra Ariela Rezņika- Martova viedoklis par Āboltiņu!
  (Citāts no “mixnews”): ” Bērnībā cilvēks piedzīvo tā saucamo visvarenības ilūziju un bieži vien, ja cilvēks ir ilgu laiku politikā, tā tiek novērota arī politiķiem, tostarp partijas Vienotība līderei Solvitai Āboltiņai. Visa veida vara samaitā, absolūta vara samaitā absolūti. Neierobežota vara saēd sirdsapziņu, nocietina sirdi un atņem spēju atbildīgi domāt,” psihiatrs citēja angļu vēsturnieku un politiķi Lordu Ektonu. Tāpat viņš norādīja, ka Āboltiņa varēja tā rīkoties, jo uzskata, ka pensionāru pūlis neietekmēs viņas nākotni. „Politiķis, vēl jo vairāk – pazīstams politiķis, kas atļaujas pasmieties par pensionāriem, kuriem ir grūta dzīve, tiešām ir zaudējis saikni ar realitāti, un cilvēkiem likumīgā veidā ir jāatgādina viņam par trauslo stāvokli,” uzskata psihiatrs.

 7. vēl vienu ōpapu skapē iekšā,kauhna nav,un pēc tam būs ventspils klauns!

 8. Vai Latvijā sagaidāma kāda liela partija? Pagaidām tādu nav!

Draugiem Facebook Twitter Google+