×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2017
Drukāt

ZZS Rīgas mēra kandidāts būs Armands Krauze (12)

Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars (no kreisās), politisko organizāciju apvienības "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS) saraksta līderis startam Rīgas domes vēlēšanās, ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze un ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis piedalās preses konferencē pēc ZZS valdes sēdes, kurā izvirzīja Rīgas domes vēlēšanu saraksta līderi. Foto - LETALatvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars (no kreisās), politisko organizāciju apvienības "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS) saraksta līderis startam Rīgas domes vēlēšanās, ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze un ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis piedalās preses konferencē pēc ZZS valdes sēdes, kurā izvirzīja Rīgas domes vēlēšanu saraksta līderi. Foto - LETA

Papildināta.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde šodien par saraksta līderi startam Rīgas domes vēlēšanās izvirzījusi ZZS valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi.

Pēc Krauzes paustā, pašlaik televīzijā reklāmas rullīšos tiekot pausts, ka, mainoties varai Rīgā, kaut kas tiks atņemts. To viņš nosauca par meliem. “Nekas netiks atņemts iedzīvotājiem, tie ir meli. Visas līdz šim pieņemtās atlaides un pabalsti Rīgas iedzīvotājiem tiks saglabāti,” uzsvēra politiķis.

ZZS mēra amata kandidāts arī norādīja uz nepieciešamību atrisināt situāciju ar namu apsaimniekošanu, kas esot katastrofālā līmenī, jo nepareizi tiek aprēķināta maksa, tajā iekļaujot arī nepamatotas lietas.

Politiskais spēks plāno darbā Rīgā izmantot citās pašvaldībās gūto pieredzi, piebilda Krauze.
ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis norādīja, ka, visticamāk, Rīgas domes vēlēšanu kampaņu laikā reklāmās videoklipi televīzijā netiks izvietoti.

Krauze ir arī Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāja vietnieks un Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) parlamentārais sekretārs.

Krauze jau 2013.gada pašvaldību vēlēšanās startēja kā LZS Rīgas mēra kandidāts, taču viņa saraksts nespēja iegūt mandātus. Krauzes vadībā LZS spēja savākt vien 1,88% balsu, lai arī pats Krauze partijas sarakstā izrādījās pārliecinoši populārākais.

Labāk iepriekšējās Rīgas domes vēlēšanās sekmējās Latvijas Zaļās partijas (LZP) sarakstam, kas uzņēmēja Gunta Belēviča vadībā spēja savākt 3,99% balsu, tomēr pie mandātiem netika. Belēvičs pēc pamanāmas debijas veselības ministra amatā pēc skandāla par viņam ārpuskārtas sniegtu medicīnisko palīdzību politiku ir pametis.

ZZS veido LZS un LZP, kā arī ir noslēgtas vienošanās par sadarbību ar partiju “Latvijai un Ventspilij”, Liepājas partiju un politisko novada attīstības biedrību “Līvāni”.

ZZS ir pret “kapu tramvaja”, bet atbalsta tramvaju līniju caur Mežciemu, Purvciemu un Pļavniekiem

Ja Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pārņems Rīgas domes vadību, tad tā dēvētais “kapu tramvajs” netaps, bet politiskais spēks atbalstītu tramvaju līnijas veidošanu caur Mežciemu, Purvciemu un Pļavniekiem.

To šodien preses konferencē sacīja ZZS mēra amata kandidāts Armands Krauze.

Par “kapu tramvaju” tiek dēvēts Rīgas domes iecerētais Skanstes līnijas tramvajs. ZZS mēra kandidāts norādīja, ka tramvaju līniju caur Mežciemu, Purvciemu un Pļavniekiem būtu lietderīgāk veidot, jo tas būtu pieejamāks lielākam skaitam iedzīvotāju.

Politiķis uzsvēra, ka ir svarīgi, lai galvaspilsētas vadība strādātu, sadarbojoties ar “Latvijas valsts vadību”.

Pašvaldību vēlēšanas notiks jūnija sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Tads viltigs un glums individs izskatas .

 2. Uz priekšu, uz Brigmaņa+ Lemberga komunistisko uzvaru Rīgā.

 3. Man ir aizdomas, ka tas ir galīgi garām variants pret Ušaku. Krietni vājāks par Bondaru, bet arī Bondars nav nekāds spīdeklis. pagaidām latviešu politiķi nav spējuši izvirzīt spožu līderi. Spožākais ir tikai Kaimiņš.

 4. Krauze?????????? Nu, nu!!! Pirmkārt jau frizūra kā bērndārzniekam!!! Otrkārt – ne jau viņš vadīs ievēlēšanas gadījumā domi, bet viņa darba devēji!? Krauze ir vāja rakstura kā visi ZZS amatus ieņemošie deputāti – KO SAKA, TO DARA!

 5. Krauze nu galīgi garām!!! Tā ir realitāte!

 6. PILNĪGI GARĀM!!! KRAUZE??? VĀJPRĀTS!!! NULLE TĀDS KRAUZE! DEMAGOGS UN STULBENIS ATTIECĪBĀ PRET UŠAKOVU!!! NEGLĪTENIS NO VIZUĀLĀ VIEDOKĻA!!! BŪTU PAMEKLĒJUŠI KAUT VAI IZSKATA ZIŅĀ LĪDZVĒRTĪGU UŠAKOVAM, PAR PARĒJO VISPĀR NAV RUNA!!!

  • Ušakovs ir cūkuģimis….ram-tai! Jātzīst ka gudrs cūkuģīmis, jo saprot gan, ka tāda deguna īpašniekam nekas cits neatliek kā skriet maratonus (ha-ha!). Jo, ja neskrietu maratonus, tad izskata ziņā pārspētu Kalvīšā kungu. U;sakovs – Cukmens Nr.1 !!1 Balsojam!!!1

 7. Par velti cerēts! Ja nu varbūt dīvānu zemnieki par ZZS nobalsos.

 8. Brigmani,vai ar Hūti saskaņoji?Tik vāju kandidātu pret Ušaku?!Lai gan jūs tur visi tādi prokrieviski.Pat neko nereaģējāt pret Hūtes murgiem pretvalstiskiem,ka NATO ir okupanti.To pat šķiet,SC nav paudis!
  Griguli,Griguli šurp,jo tā jau sadziedājusies ar Mamikinu,tad jau ar būs Ušakam pie Amerika kā otrais plecss.
  Tomēr jābrīnās cik daudz noviku,kabanovu,girsu utt ir saradies “latviešos”!!Saeimu un prezidentu ARĪ būtu jāpatriec kā to izdarīja K.Ulmanis!!Latvijas naidnieki !Jācer reiz uz Finka paredzējumu,ka pienāks laiks un Latvija tik PATIESI !!! brīva no sarkanajiem brigmaņiem,lembergiem un Co !!Salinieks pateica atklāti,ka sadarbosies ar SC,Krauze darīs to pašu pa kluso pēc vēlēšanām !Tā taču ir Hūtes ideoloģija !!

 9. Otrais piegājiens…interesanti vai trešais arī būs?

 10. Armand, atvaino, bet par Tevi nebalsošu. Lūdzu nelien, kur Tevi negaida.

 11. Nu vo,- varēs zzs ar ssc tandēmā bučoties…

Draugiem Facebook Twitter Google+