Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
31. jūlijs, 2014
Drukāt

ZZS parakstīs vienošanos ar Lemberga vadīto “Latvijai un Ventspilij” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Partiju apvienība “Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS) nākampirmdien noslēgs politisku vienošanos ar Ventspils mēra Aivara Lemberga vadīto partiju “Latvijai un Ventspilij” par turpmāko sadarbību 12.Saeimas pilnvaru laikā, informē ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

Vienošanos parakstīs ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis un partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Lembergs.

Vienošanās nosaka ZZS un partijas “Latvijai un Ventspilij” kopīgos mērķus valsts attīstības veicināšanai, kā arī sadarbības organizatoriskos principus un pasākumus.

Līdzīga vienošanās slēgta pirms 11. Saeimas vēlēšanām. Patlaban Saeimā partiju “Latvijai un Ventspilij” pārstāv divi deputāti – Saeimas sekretāra biedrs Jānis Vucāns un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.

Partija “Latvijai un Ventspilij” lēmumu par sadarbību ar ZZS pieņēma 2006. gadā, pirms 9. Saeimas vēlēšanām.

ZZS sadarbības partneri ir arī Liepājas partija un politiskā novada attīstības biedrība “Līvāni”. Vienošanās ar šīm organizācijām tiks noslēgta augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Cik nevainigs pazinojums !!!

    … ZZS rikojas it ka antinatona Lemberga attieksme pret valsts esamibu, attistibas virzienu un drosibu butu peksni, bet neredzama veida mainijusas … un viss tas vecais-ieprieksejais neiespaidotu elektorata attiecibu pret so muzigo opozicijas partiju un potencialo SX sabiedroto !

    …Aza kajas nenoslept, tas atkartoti pieradas nenoslepjamas …

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+