×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

ZZS parakstīs vienošanos ar Lemberga vadīto “Latvijai un Ventspilij” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Partiju apvienība “Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS) nākampirmdien noslēgs politisku vienošanos ar Ventspils mēra Aivara Lemberga vadīto partiju “Latvijai un Ventspilij” par turpmāko sadarbību 12.Saeimas pilnvaru laikā, informē ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

Vienošanos parakstīs ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis un partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Lembergs.

Vienošanās nosaka ZZS un partijas “Latvijai un Ventspilij” kopīgos mērķus valsts attīstības veicināšanai, kā arī sadarbības organizatoriskos principus un pasākumus.

Līdzīga vienošanās slēgta pirms 11. Saeimas vēlēšanām. Patlaban Saeimā partiju “Latvijai un Ventspilij” pārstāv divi deputāti – Saeimas sekretāra biedrs Jānis Vucāns un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.

Partija “Latvijai un Ventspilij” lēmumu par sadarbību ar ZZS pieņēma 2006. gadā, pirms 9. Saeimas vēlēšanām.

ZZS sadarbības partneri ir arī Liepājas partija un politiskā novada attīstības biedrība “Līvāni”. Vienošanās ar šīm organizācijām tiks noslēgta augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Cik nevainigs pazinojums !!!

    … ZZS rikojas it ka antinatona Lemberga attieksme pret valsts esamibu, attistibas virzienu un drosibu butu peksni, bet neredzama veida mainijusas … un viss tas vecais-ieprieksejais neiespaidotu elektorata attiecibu pret so muzigo opozicijas partiju un potencialo SX sabiedroto !

    …Aza kajas nenoslept, tas atkartoti pieradas nenoslepjamas …

Draugiem Facebook Twitter Google+