Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
14. janvāris, 2014
Drukāt

ZZS piekrīt valdības amatu sadalījumam; aizsardzības ministra amatam deleģē Vējoni (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis (no kreisās) un Reformu partijas valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc topošās koalīcijas partneru tikšanās, kurā lēma par ministriju sadali jaunajā valdībā.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde nolēmusi piekrist piedāvātajam amatu sadalījumam topošajā valdībā, kas paredz savienībai ieņemt arī aizsardzības ministra posteni, sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Viņš norādīja, ka pagaidām par ministru personālijām vēl nav izlemts.

Augulis pieļāva, ka arī rīt plkst.14 paredzētajā frakcijas sēdē par konkrētām personām ministru amatiem vēl netiks lemts. Jāņem vērā, ka Straujuma pieņemšot gala lēmumu par personālijām.

Pašlaik ir jākoncentrējas uz darbu pie valdības deklarācijas veidošanas, piebilda politiķis.

Saskaņā ar Ministru prezidenta amatam nominētās kandidātes Laimdotas Straujumas piedāvājumu ZZS pienākas arī zemkopības ministra un labklājības ministra postenis.

Augulis par ZZS lēmumu šovakar jau informējis Straujumu, aģentūrai LETA apliecināja Ministru prezidenta amata kandidāte.

Latvijas Zaļā partija (LZP), saņemot no partijas “Vienotība” uzaicinājumu uzņemties atbildību par Aizsardzības ministriju, pauž gatavību ieņemt šo posteni un aizsardzības ministra amatam deleģē LZP premjerministra amata kandidātu Raimondu Vējoni, paziņojumā norāda partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

“LZP rēķinās ar to, ka valdību veidojošās partijas “Vienotība” prioritāte ir cieša sadarbība ar Reformu partiju, kura mums neizprotamu iemeslu dēļ ultimatīvi iebilst pret Zaļās partijas kandidāta izvirzīšanu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam. Mēs apzināmies, ka līdz ar to Laimdotas Straujumas valdības veidošana varētu nonākt strupceļā,” norāda Tavars.

LZP uzskata, ka Vējonis, pateicoties lielajai pieredzei valdības darbā, var ne tikai godprātīgi vadīt uzticēto ministriju, nodrošinot pēctecīgu valsts aizsardzības politikas realizēšanu, bet arī sekot Ministru kabineta lēmumu atbilstībai Zaļās partijas programmatiskajām nostādnēm, tostarp arī LZP prioritārajā vides jomā, teikts politiskā spēka paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dari ko daridams... Atbildēt

    Ko sis vejonis saprot no aizsardzibas un armijas? Nu kur te saprats!?

  2. pēc tās bildes – gandrīz vai kā Markss ar Engelsu…he he!

  3. Galvenais nav amats,bet gan siles platums un pieredze siles apgūšanā ar likuma vārdu uz lūpām.

  4. Nu valsts aizsardzības koncepcijā atkal parādīsies punkts par jātnieku pulka dibināšanas nepieciešamību.

  5. Veejonis piekritiis ??? Vinjsh tak bija zemkopiibas ministrijas shefs …

  6. Zaļais būs pats profesionālākais aizsardzibas ministrs aiz slotas kāta !!Mums jau ir lielisks armijas virspavēlnieks un mēs jutīsimies kā aiz mūra sienas !!

  7. Ja jau Vējonis varēja būt aizsardzības ministrs, tad kapēc gan ne izglītības.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+