×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
23. aprīlis, 2017
Drukāt

ZZS Rīgas domes vēlēšanu sarakstā iekļauts arī olimpiskais medaļnieks Pļaviņš (1)

fivb.orgfivb.org

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Rīgas domi kandidēs arī volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Pļaviņš ir 2012.gada vasaras olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs pludmales volejbolā. Šobrīd Pļaviņš paralēli pludmales volejbolam spēlē klasisko volejbolu klubā “Poliurs/Ozolnieki”.

ZZS savā sarakstā iekļāvis vēl vienu bijušo olimpieti, pazīstamā šķēpmetēja Jāņa Lūša dēlu, šobrīd uzņēmēju Voldemāru Lūsi.

Bijušie olimpisko spēļu dalībnieki kandidēs Rīgas domes vēlēšanās arī no citu partiju sarakstiem. Latvijas Reģionu apvienības un partijas “Latvijas attīstībai” (LRA/LA) kopīgajā sarakstā iekļauta basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, savukārt no Nacionālai apvienībai “Visu Latvijai!- Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta kandidēs biatlonists Gundars Upenieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+