×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. augusts, 2012
Drukāt

ZZS un “SC” zem demokrātijas svētbildes

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz šodienai tikai Malēnijā, kur gaismu nes ar maisiem istabā, vai cilvēkam, kurš aizvien dzīvo lillā, varēja likties, ka “Saskaņas centrs” un Zaļo zemnieku savienība ir tie ilksīs iejūgtie liellopi vērši, kas dzinuši pirmo vagu, lai Latvijā iedēstītu tiesiskumu, pa vārpai vien diedzētu tautas varu un ievāktu bagātu demokrātijas ražu.

 

Bet tagad, kad mums atvērušās acis, ka pie varas esošā tirānija neslēpti vēlas atņemt tautai nobalsošanu pēc 0,6% vēlētāju ierosinājuma, ka pilsoņiem sašaurina un ierobežo Sa-
tversmes tēvu un Dieva dotās tiesības, ka valdošā koalīcija mahinē brutālas afēras, lai privatizētu Latvijas mežus, Latvijas kuģniecību un VEF rūpnīcu, ir jāsaka, ka visu labo garu sūtītā sarkanzaļā opozīcija ieradusies tautai talkā palīgā gandrīz vai divpadsmitajā stundā, pirms pār Latviju nolaidies melns, baiss demokrātijas līķauts. Tagad ataususi gaisma, ka “SC” un ZZS taisnības meklētāju pretošanās, lai tautai neaizslēdz lūpas un neaizsien muti, nav vis bijis Dikļos iestudēts teijāteris un čuguna liešana. Viss, ko šie filantropi dara, ir demokrātijas vārdā, lai troņa partijas, kam tauta traucē, nepiečakarētu vēlētājus. Rot front! No Pasaran! Viņi neatņems tautai tiesības lemt!

Aizkustinoši izskatās, kad uz estrādes uzkāpj visi tie, kas stāv uz jauno demokrātu platformas un slauka asaras par pilsoņiem, kas cieš un salst bez referendēšanas tiesībām. Tas ir kā darbaļaužu bloks, kur, bruņojušies ar nelokāmu ticību, maršē saskaņieši, zaļie zemnieki, Kažokas zonderkomanda un līdzi klumpačo “PCTVL”.

 

Tie nav šauru interešu vārdā apvienojušies politiskie brālēni un māsīcas, jo Urbanovičs kuru katru brīdi spēj mobilizēt 10 tūkstošu brigādi, kas metīsies parakstīties, kolīdz dos komandu, “PCTVL” pastāvēs, kamēr viens partijnieks būs dzīvs, aiz Kažokas ir visi cīnītāji par cilvēktiesībām, un ZZS arvien griezusies kā turbīna Oļiņiete ar atklātības un patiesuma vārdu mutē.

 

Kāds šo tautas draugu – atriebēju hibrīdu uzlūkos kā īpatnēju šļuru, kādam rēgosies, ka “jauno demokrātu” veidojumā var pamanīt visu ko, no Staļina ūsas līdz Sorosa uzacij, taču dēļ pilsonisko brīvību aizstāvības šie pretpoli liptin salipuši kā ar leikoplastu pārtītā nesaraujamā buntītē. Ja citādi nepamodinās tautu no snaudiena kā ar trokšņainiem mītiņiem, tad Verai Muhinai būs jāpārkaļ pirmajā pārī ejošos skulptūrā “Oligarhs un sorosīte”.

Bez šaubām, kazemātos noslēpušies atbaidošie varas kliķes demagogi ar rafinētākajām metodēm pūlēsies nomērdēt un nožņaugt masu saviļņošanos. ZZS un “SC” vēlētais Valsts prezidents spītīgi kā āzis turpinās saukt kazu par kazu un nevis govi – brašie demokrāti nepārtrauks kvēlo cīņu un dos apelāciju pēc apelācijas. Miestos un pilsētās viņi iekārtos “točkas”, kur kā saldūdeni varēs dabūt izlejamo demokrātiju, demokrātiju blašķēs un smalkos flakonos. Pie stoikas dos iemest demokrātiju pa čarkai – kā ogu! Zem letes būs demokrātija 3 l gurķu burkās. Un tad kārtīgu mantu sadzērušies zemnieki grābs Brigmaņa kungu aiz apkakles – August, tu taču esi vecs ulmanists! Mums tā kā atmiņā, ka Kārlim prāts ne visai nesās uz referendēšanos. Par to, ka pielīmējies Latvijas pārkrievotājiem, dr. Ulmanis pamatīgi krautu pa ausi!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+