×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. septembris, 2015
Drukāt

ZZS valde nemaina noraidošo pozīciju par papildu bēgļu uzņemšanu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Zaļo un zemnieku savienības pārstāvji - Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars (no kreisās), Saeimas deputāts Armands Krauze un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) šodien valdes sēdē nemainīja savu noraidošo pozīciju attiecībā uz iespēju Latvijā uzņemt papildu 526 bēgļus, žurnālistiem sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Latvija iepriekš piekritusi valstī uzņemt 250 patvēruma meklētājus, savukārt Eiropas Komisija tagad rosinājusi uzņemt vēl papildu 526 bēgļus.

Brigmanis norādīja, ka būtu labi, ja lēmums bēgļu uzņemšanas jautājumā tiktu pieņemts, kad uz vietas būtu arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V). Viņas klātbūtne gan tieši negarantē vienošanās panākšanu, piebilda politiķis.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis esot aicinājis ZZS ļoti atbildīgi pieņemt gala lēmumu jautājumā par bēgļu uzņemšanu, pēc tikšanās ar prezidentu sacīja ZZS valdes loceklis Edgars Tavars.

Vējonis esot mudinājis lemt par šo jautājumu, izvērtējot gan drošības, gan ekonomiskos aspektus. Tavars arī akcentēja, ka lēmums nebūs balstīts uz partijas popularitātes celšanu sabiedrībā.

ZZS politiķis Armands Krauze teica, ka Latvijai jābūt solidārai šajā jautājumā, tomēr attiecībā uz papildu bēgļu uzņemšanu ZZS saglabā noraidošu pozīciju.

Jau vēstīts, ka Vējonis šodien Melngalvju namā tikās ar Saeimā pārstāvētajām politiskajām partijām, lai pārrunātu bēgļu jautājumu. Šādas tikšanās notiks arī rīt.

Jau ziņots, ka valdību veidojošo partiju koalīcija piektdien nespēja panākt vienošanos jautājumā par papildu bēgļu uzņemšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Turieties Zemnieki! Latvietim jabut sikstam, jacinas par savu zemi! Tie visi ir banditi, vinu berni izaugs par laundabigiem audzejiem. Ka vesta arvalstu portals, tad Vacija vel Jo projam kaunas par 2. Pasaules Kara slepkavibam, ta ir vacieshu vainas apzina. Mes esam latvieshi, mes cinisimies, ka tie banditi nenaks musu Valsti.

 2. Pilnībā atbalstu ZZS nostāju šajā jautājumā. Turaties, zēni un meitenes! Lai atrisinātu bēgļu problēmu, ir jāizbeidz karš Sīrijā, nevis puse Sīrijas iedzīvotāju jāpārceļ uz Eiropu.

 3. Vejonis ir OK. Bet vinja partja grib zvejot veeleetaju balsis!

 4. … Zuli, tomer labak atmosties velak, ka nekad – ari vecas noMINIklaturas ‘Brikmaniem un Lembergiem’ jo tikai tadejadi kopigi … varbut vel varesim glabt, paturet un pielietot savas likumigas tiesibas, un ka autohtona pamattauta atgut savas Dievdotas un suverenas valsts statutusu ar tiesibam atguties no okupaciju latviesiem sarikotas GENOCIDA izskaustibas, pastavet sava zeme, sava valsti, sevis izveidota sabiedriba, ar savas kulturas etiskiam un moralam kriterijam, zem saja haosa svesniekiem neizmeramam vertibam… !

  … Bet, lai tas notiktu … valstiskai attiecibai, kas nak tikai no ZZS un NA ar so noteikto staju, ir japievienojas ari V patriotiski noskanotiem LRA un SVL … !!!

  … Ko tad isti parstav tadi ES Junkeri un ideologiski zombetie Sulci un Merkeles, un ko tadi velas panakt ES, ja ne iznicinat dabisko nacionalismu, un iznicinat nacionalas valstis ar to pasu veco imperialistisko globalistisko neokolonisma paveidu, savadaka formata, kas sodien jau transformejies no veca imperialistiskais kapitalisma vai kominternistiskais komunisma – paspejis pastiprinata veida ar tehnologiju un finansialo kontroli sagustit varu bijusas demokratijas, veikli maskejoties zem demokratiskas maskas …

 5. Visai dīvaini man liekas tie ļautiņi, kuri savulaik balsoja par veco komunistu atstāšanu pie varas, tad nobalsoja par iestāšanos Eiropas kolhozā, nacionālismu uzskata par kaut ko stulbu un novecojušu, bet tagad sašutuši protestē pret migrantu ievešanu Latvijā.
  Nekā nebija balodīši! Šeit vidusceļa nav. Vai nu jūs esiet pārliecināti nacionālisti, kas mīl savu tautu un tēvzemi, cenšas izveidot nacionālu valsti un sargā to, vai arī jūsu durvis ir vaļā visiem vējiem, bet jūs paši klaidoņi un ubagi uz visiem Eiropas lielceļiem. Jūs esat darījuši visu, lai šeit varētu eksistēt kosmopolītiska, latviešu nācijai naidīga valsts, bet tagad no šīs pašu izveidotās valsts gaidāt tos labumus, ko jums spēj dot tikai un vienīgi nacionāla valsts. Neviens jūs neaizsargās! Būs šeit pilns ar migrantiem un jums neviens neko neprasīs! Nekāda “noraidoša pozīcija”nelīdzēs. Jo jūs paši to tā esiet iekārtojuši. Ko iesējāt vecos komunistus pie varas atstājot, to tagad pļaujiet un pļausiet turpmāk. Visi tie jūsu protesti nav nekas vairāk kā nevarīgi bērnu šļupsti. Vienīgā cerība Latvijai ir tā, ka lielās Eiropas valstis pirmās aizrīsies ar to milzīgo migrantu vilni un sāks pieņemt adekvātus mērus. Rīcība šajā virzienā jau notiek. Diemžēl, arī no tā nekāda liela labuma latviešiem nebūs.

Draugiem Facebook Twitter Google+