×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2017
Drukāt

ZZS veikusi plašas izmaiņas uzņēmumu valdēs (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Kopš Zaļo un zemnieku savienība (SM) pērn februārī pārņēma politisko pārraudzību pār Satiksmes ministriju (SM) un Finanšu ministriju (FM), to kapitālsabiedrību valdēs un iestāžu vadībā notikušas daudzas pārmaiņas, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Pirmās no skaļākajām pārmaiņām SM pārraudzībā esošo kapitālsabiedrību valdēs notika attiecībā uz AS “Latvijas pasts”. Uzņēmuma valde Arņa Salnāja vadībā atkāpās pērn 22.aprīlī. Toreiz Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands aģentūrai LETA apgalvoja, ka atkāpšanās iemesli ir saistīti ar ”Latvijas pastā” veikto pārbaudi, kas atklāja virkni pārkāpumu, arī nesaimnieciskumu un sliktu pārvaldību.

Līdz ar Salnāju atlūgumu iesniedza arī pārējie pasta valdes locekļi – Ilze Bagatska, Arnis Gulbis un Egons Strazdiņš. Patlaban Salnājs ir Valsts prezidenta kancelejas vadītājs.

Pēc konkursa par “Latvijas pasta” valdes priekšsēdētāju tika iecelts Mārcis Vilcāns, kurš līdz tam bija pagaidu valdes vadītājs un iepriekš vadīja uzņēmuma Eksprespasta departamentu, bet par valdes locekļiem tika iecelti Dairis Kārkliņš, Kristaps Krūmiņš un Anda Ozola. Kārkliņš gan amatu no šā gada 13.februāra pametis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nabaga Latvijas pasts!var sajust,ka jauna slota tīri slauka.Visus maksājumus kārtoju ar Latvijas pasta starpniecību .Par katru pārskaitījumu jāsamaksā attiecīga summa.Ja līdz 01.04.2017.g.tarifs bija 1,50 EUR,Tad aprīļa mēnesī jau 1,75 EUR.Ko vēl Zaļzemnieki izdomās?Laikam jau gaidīs norādes no Lemberga!

  2. Šoferu dēli un šoferu meitas politiskajā vidē ir nemirstīgi!

  3. Kuča — ampelmanis.
    Briģis — leļļu meistars un čekists.

  4. izvēlē starp profesionāļiem un “šoferu dēliem” visas SIA “Politisā partiia X” u.t.t.viemēr izvēlējies otros. Un kāpēc lai sia “ZZS” kontrolpaketes turētājs Lempuskoni lai rīkotos savādāk? Brīnums, ka Gauss tur sēž, – varbūt arī trubas zemnieks?

  5. Vai gan kāds tic t.s.konkursiem?

  6. Nāks cita vara, kas nomainīs patreiz ieceltos … nekas nav mūžīgs.

Draugiem Facebook Twitter Google+