Rodrigo Ābols

Ābols uguņo Zviedrijā 0

Pēc pirksta traumas sadziedēšanas lieliski turpina spēlēt Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš ceturtdien aizvadīja savu labāko spēli Zviedrijas elites hokeja līgā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda mājās ar 5:1 sagrāva “Timra” vienību, bet latviešu uzbrucējs šajā mačā iemeta divus skaistus vārtus. Cīņas 27.minūtē ātrā uzbrukumā Ābols ar spēcīgu plaukstas metienu raidīja ripu pretinieku vārtu augšējā stūrī, panākot 3:1 “Orebro” labā, bet nepilnas četras minūtes vēlāk mājinieki izspēlēja kombināciju, kuru Ābols noslēdza Marcela Hosas stilā, metot pa vārtiem neapstādinot ripu.

Sezonas sākumu Ābols izlaida, jo pārbaudes mačā salauza rokas pirkstu, bet kopš atgriešanās laukumā viņš četrās spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Ābols pēc šīs spēles varēja justies divtik patīkami, jo “Orebro” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju. Uzbrucējs ceturtdien laukumā bija 14 minūtes un 41 sekundi, realizējot pusi no saviem četriem metieniem, kā arī tika pie pozitīva lietderības rādītāja +2.

Ar 11 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem “Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 13.vietu starp 14 komandām.