Austrālijas regbija izlasei ceturtdaļfinālā pret Angliju viss beidzās caur kājstarpi.

Anglija ar pārliecinošu uzvaru iesoļo Pasaules kausa regbijā pusfinālā 0

Pasaules kausā regbijā, kas no 20.septembra norisinās Japānā, sestdien noskaidrots pirmais pusfinālists, Anglijas izlasei ar 40:16 (17:9) sagraujot Austrāliju.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Anglija spēles 12.minūtē nokļuva iedzinējos ar 0:3, jo pretinieki izpildīja veiksmīgu soda sitienu, taču tad sekoja angļu ofensīva. No no 18. līdz 21.minūtei divus piezemējumus veica Džonatans Džeimss Mejs, bet komandas kapteinis Ovens Ferels iesita abas realizācijas, Anglijai panākot 14:3 savā labā.

Pēc puslaika Anglija bija vadībā ar 17:9, bet otrās spēles daļas sākumā austrālieši pietuvojās līdz viena punkta atstarpei, jo bumbu pretinieku ieskaites laukumā “ienesa” Mariks Koroibete, kā arī tika iesista realizācija.

Anglija uzreiz atbildēja ar kaila Sinklēra piezemējumu, Ferels iesita realizāciju un vēlāk arī sodu, panākot jau 27:16. Šāds rezultāts saglabājās līdz 66.minūtei, kad Ferels atkal iesita sodu, to izdarot arī 73.minūtē, panākot 33:16.

Austrālija mēģināja atspēlēties, taču rupji kļūdījās, kas ļāva Entonijam Vatsonam vēlreiz “ienest” bumbu, iedzenot pēdējo naglu austrāliešu zārkā.

Anglija piekto reizi tikusi starp Pasaules kausa četrām labākajām komandām (viņi ir 2003.gada čempioni), reabilitējoties par 2015.gada neveiksmi, kad viņi netika laukā no grupas. Savukārt Austrālija vien trešo reizi Pasaules kausa deviņos turnīros nav tikusi pusfinālā. Pirms četriem gadiem viņi spēlēja finālā.

Vēl sestdien citā pusfinālā Jaunzēlande mērosies spēkiem ar Īriju, bet svētdien Vēlsa tiksies ar Franciju, bet Japāna ar Dienvidāfriku.