Foto – Juris Kalniņš

Ankipāns kārtējā neveiksmē vaino rupju kļūdu 1

Rupja kļūda trešās trešdaļas ievadā pārvilka svītru Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” mēģinājumiem atspēlēties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pret Gagarina kausa čempioni Kazaņas “Ak Bars”, uzskata rīdzinieku galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Rīgas “Dinamo” pirmdien savā laukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās “Ak Bars” hokejistiem, tādējādi ciešot jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

“Labi cīnījāmies pret tādu komandu kā “Ak Bars”, pret ko katra kļūda maksā vārtus. Mums tādas bija četras piecas, un diemžēl viņi tās realizēja. Rupja kļūda trešā perioda sākumā pārvilka svītru mūsu mēģinājumiem atspēlēties. “Ak Bars” uzvarēja pelnīti,” pēc cīņas pauda Ankipāns.

Rīdzinieku stūrmanis arī teica, ka Latvijas komandas taktika šajā mačā bijusi savas maiņas laist pret konkrētiem “Ak Bars” virknējumiem.

“Vienā brīdī pretinieki pārspēlēja savu maiņu un mēs varējām pret vienu viņu maiņu uzlikt divus savus virknējumus, taču diemžēl neieķērāmies,” atzina Ankipāns.

Rīgas “Dinamo” pirmdien arī oficiāli pēc abpusējas vienošanās pārtrauca līgumsaistības ar vārtsargu Maksimu Tretjaku. “Viņš ir jauns puisis, viņam jāsargā vārti. Maksims ir samērā labs vārtsargs. Diemžēl mums nav iespēju iedot viņam uzspēlēt.”

Tikmēr “Ak Bars” galvenais treneris Zinetula Biļaļetdinovs bija ļoti apmierināts ar padoto sniegumu.

“Puiši bija ļoti labi sagatavojušies šai cīņai, īpaši ņemot vērā to, ka Rīgas “Dinamo” spēlē ļoti interesanti. Zinājām, ka spēle nebūs viegla, bet mani hokejisti ļoti labi pastrādāja un guva uzvaru,” sacīja speciālists.

Rīgas “Dinamo” ar 32 punktiem 36 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, no pirmā astoņnieka atpaliekot jau par pieciem punktiem, bet “Ak Bars” ar 59 punktiem 39 cīņās ir trešā Austrumos.