Latvijas hokeja izlase.

Aptauja: Latvijas hokeja izlases gaitām sekoja līdzi 60% valsts iedzīvotāju 0

Latvijas izlases spēlēm šī gada pasaules čempionātā hokejā, kas norisinās Slovākijā, sekojuši līdzi aptuveni 60% iedzīvotāju, noskaidrots pētījumu kompānijas “Kantar TNS” veiktajā aptaujā.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Vairāk nekā trešdaļa jeb 37% aptaujāto norādījuši, ka nesekoja līdzi Latvijas izlases spēlēm, savukārt atlikušie 3% respondentu nespēja sniegt skaidru atbildi.

Salīdzinoši augstāka interese par Latvijas izlases panākumiem pasaules čempionātā hokejā bija vērojama vīriešu vidū, tomēr arī vairākums sieviešu interesējās par šo notikumu – Latvijas izlases spēlēm līdzi sekoja 68% aptaujāto vīriešu un 51% sieviešu.

Tāpat augstāka interese par Latvijas izlases panākumiem hokeja čempionātā bijusi latviski runājošās ģimenēs – spēlēm sekoja līdzi 68% latviski runājošo ģimeņu pretstatā 48% citās valodās runājošo ģimeņu.

Aptauju veica pētījumu kompānija veica laikā no 14.maija līdz 16.maijam, internetā aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 60 gadiem.

Latvijas izlases hokejisti Bratislavā tiekas ar līdzjutējiem

Kā ziņots, Latvijas hokeja izlase turnīrā izcīnīja trīs uzvaras septiņās spēlēs, ieņemot 10.vietu 16 komandu konkurencē. Tiesa, Latvijas puiši demonstrēja baudāmu spēli, līdzvērtīgi cīnoties ar hokeja lielvalstu izlasēm Krieviju, Zviedriju un Čehiju.

Latvija turnīru iesāka ar uzvaru 5:2 pār Austriju, pēc tam sekoja zaudējums 1:3 Šveicei, turpinājumā tika gūts panākums 3:0 pār Itāliju, ceturtdien ciesta neveiksme 3:6 pret Čehiju, bet sestdien – 1:3 pret Krieviju. Pirmdien Latvija cienījami ar 4:5 piekāpās pasaules čempionei Zviedrijai, bet pēdējā spēlē ar 4:1 uzvarēja Norvēģiju.

Savā apakšgrupā Latvija palika piektā, bet ceturtdaļfinālā tika četras labākās grupas komandas.