Foto no personīgā arhīva.

Atkritumu konteiners par barotavu 0

Šādu piemēru izdevās nofotografēt pie brāļiem lietuviešiem. Medību kluba vadītājs pastāstīja, ka barotavās, kur viņš, starp citu, nemaz nemedī, bet tikai baro dzīvniekus, ir uzstādījis šādus konteinerus tieši ērtības dēļ.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem 24
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Kokteilis
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas
Lasīt citas ziņas

Pirmkārt, vāks atveras ērti, bet nav viegli nolaužams. Turklāt, izkausējot konteinera malā nelielu caurumu, var izveidot parocīgu aizdari.

Otrkārt, tas nav dārgs un ir viegli aizvietojams, jo vietējā atkritumu saimniecība ik pa laikam noraksta šādas tvertnes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Treškārt, tas ir viegls, ietilpīgs un izturīgs. Kā uztaisīt barotavu? Sākumā būvē postamentu no dēļiem. Malu garums ir aptuveni metrs. Konstrukcijas augstums ap divdesmit centimetriem. Turklāt sānu dēļi ir pieskrūvēti tā, lai veidotos bortiņš, kas neļauj graudiem birt uz zemes. Pēc tam cietās plastmasas konteineram ar fleksi nogriež dibenu, ar metāla stūrīšiem pieskrūvē pie iepriekš izgatavota postamenta tā, lai konteiners atrodas sešus līdz astoņus centimetrus virs dēļu virsmas.

Šādā tilpnē iebērtie graudi pa apakšu birs ārā, bet tikai limitētā daudzumā. Kad mežacūkas un citi dzīvnieki izbirušos graudus apēdīs, atbrīvosies vieta jaunai porcijai. Un tā visu laiku, kamēr konteinerā ir graudi. Mednieks sacīja, ka pa vasaru dzīvnieki izēd vienu šādu tvertni, bet ziemā trīs līdz četras.

Vairāk lasiet žurnālā Medības

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.