Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis (#82) pēc Čehijas “Grand Prix” kopvērtējumā atkāpušies uz otro vietu.

Bakss un Stupelis zaudē līderpozīcijas pasaules čempionātā 0

Pasaules čempionāta ceturtajā posmā ekipāžām Kramolinas trasē Čehijā līderpozīcijas zaudēja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Viņi sestdien bija labākie kvalifikācijas braucienā, tomēr finālbraucienos palika ceturtajā un astotajā vietā, posmā – sestie.

Par posma uzvarētājiem kļuva pasaules čempioni Marvins Vanlušens un Bens van den Bogārts, ar pirmo un otro vietu braucienos izcīnīja 47 punktus un pārņēma vadību sezonas kopvērtējumā.

Par otrā brauciena uzvarētājiem kļuva kopvērtējuma trešajā vietā esošie Kūns Hermans un Nikola Musē. Vairāk tika gaidīts arī no Kerta Varika un Laura Daidera, kuri šoreiz izcīnīja 11. un 12. vietu, bet sezonas kopvērtējumā saglabāja vietu labāko desmitniekā.

Nākamais posms jau šonedēļ notiks Bučas trasē netālu no Ukrainas galvaspilsētas Kijevas.