Rūdolfs Balcers ceturto reizi sezonā guvis divus vārtus vienā mačā.

Balceram lieliska spēle pret AHL līdervienību 0

Latvijas hokeja talants Rūdolfs Balcers otrdien guva divus vārtus, palīdzot Belevilas “Senators” komandai Amerikas Hokeja līgas (AHL) čempionāta mačā ar 5:1 uzveikt līgas līderi Šarlotas “Checkers”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Balcers tika atzīts par šīs spēles otro zvaigzni. Viņš spēles 16.minūtē vairākumā panāca neizšķirtu 1:1, bet 42.minūtē pēc vēl viena precīza latvieša metiena rezultāts kļuva 4:1 “Senators” labā. Šajā mačā Balcers četras reizes meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Iepriekšējos trīs mačos Balcers bija palicis tukšā. Divus vārtus vienā spēlē viņš guvis otro reizi šajā sezonā, bet kopumā 18 mačos viņam ir septiņi precīzi metieni un sešas rezultatīvas piespēles.

“Senators” ar 18 punktiem 18 spēlēs ir ceturtā ziemeļu divīzijā, bet “Checkers” ar 27 punktiem ir pirmā visā līgā.