Rūdolfs Balcers

Balceram rezultatīva atgriešanās NHL 0

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēli kopš 16.janvāra un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, taču neglāba Otavas “Senators” komandu no zaudējuma.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Senators” viesos ar 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) piekāpās Nešvilas “Predators” komandai.

Otavas komanda NHL maiņas darījumu pēdējā dienā šķīrās no trim uzbrucējiem, kā rezultātā izsauca Balceru no Amerikas Hokeja līgas (AHL). Latvijas hokejists komandai pievienojās pirmdien Kolumbusā spēles laikā, tāpēc laukumā vēl nedevās, turklāt nebija vēl atnācis viņa inventārs.

Otrdien viņš atgriezās uz ledus un pusotru minūti pirms pirmā perioda beigām pēc liepājnieka metiena pa vārtiem, Filips Hlapīks savāca atlēkušo ripu un panāca 2:1. Pirms tam pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Tomā Šabo, bet Kolins Blekvels izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē mājinieku hokejisti Raiens Eliss un Viktors Arvidsons realizēja vairākumus, Nešvilas komandai pārņemot vadību un rezultātu 3:2 nosargājot līdz pat finālsvilpei.

Balcers otrdien uz ledus pavadīja 12 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienu ripu un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Viņš šosezon Otavas “Senators” sastāvā aizvadījis astoņas NHL spēles, kurās divreiz rezultatīvi piespēlējis, iekrājot pozitīvu lietderības rādītāju +2.

AHL latvietis Belevilas “Senators” rindās 33 spēlēs guvis 16 vārtus, veicis 20 rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +20.

“Senators” ar 54 punktiem 64 spēlēs ir priekšpēdējā starp 16 Austrumu konferences vienībām, bet “Predators” ar 70 punktiem 62 dueļos ir astotā Rietumos.

Otavas komanda nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad mājās uzņems Vankūveras “Canucks”.