Rūdolfs Balcers

Balcers ar 1+1 kaldina komandas uzvaru AHL spēlē 0

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē, kaldinādams Belevilas “Senators” komandas uzvaru.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Senators” viesos ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) pārspēja Leihaiveli “Phantoms”.

Balcers vispirms sestajā minūtē palīdzēja Aleksam Formentonam panākt 1:0 viesu labā, bet trīs minūtes vēlāk pats pēc partnera piespēles dubultoja pārsvaru. Viņš šajā duelī divas reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā laukumā devies piecās spēlēs, kurās guvis četrus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” nosūtīja Balceru uz fārmklubu Belevilā, lai viņš varētu iespēlēties pēc traumas izdziedēšanas.

Tikmēr zaudējumu cieta uzbrucējs Ņikita Jevpalovs, kura pārstāvētā Lavālas “Rocket” mājās ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) piekāpās Jūtikas “Comets”. Jevpalovs divreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Citā spēlē ārpus pieteikuma palika uzbrucējs Rodrigo Ābols, kura pārstāvētā Springfīldas “Thunderbirds” mājās ar 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Providensas “Bruins”. Tāpat nespēlēja aizsargs Kristiāns Rubīns, kamēr viņa pārstāvētā Toronto “Marlies” savā laukumā ar 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) guva virsroku pār Manitobas “Moose”.