Rūdolfs Balcers

Balcers pēc 2+2 un uzvaras: Biju karsts (plus video) 0

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles Amerikas Hokeja līgas (AHL) izslēgšanas turnīra jeb Kaldera kausa izcīņas otrajā spēlē un kaldināja Sanhosē “Barracuda” komandas uzvaru.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Sanhosē hokejisti savā laukumā ar rezultātu 6:3 (3:1, 0:1, 3:0) pārspēja Tūsonas “Roadrunners”, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām panākot izlīdzinājumu 1-1.

Balcers spēles otrajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet līdz pirmā perioda vidum “Barracuda” paspēja nonākt iedzinējos ar 1:2. Tiesa, divreiz rezultatīvi asistējot Balceram, mājiniekiem līdz trešdaļas beigām panāca 3:2 savā labā. Savus otros vārtus mačā latvietis guva trešā perioda sākumā, kad panāca 4:3, tādējādi viņš iemeta arī uzvaru nesošo ripu. Pēc mača uzbrucējs atzina, ka bijis “karsts”.

Par spožo sniegumu Balcers nopelnīja mača pirmās zvaigznes godu.

Šajā mačā viņš septiņas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Balcers “play-off” pirmajā mačā palika sausā, līdz ar to Kaldera kausa izcīņā viņam divās spēlēs ir divi vārti un divas rezultatīvas piespēles. Balcers, kuram šī ir pirmā AHL sezona, pamatturnīrā 67 spēlēs atzīmējās ar 23 vārtiem un 25 rezultatīvām piespēlēm. Latviešu hokejists regulārajā turnīrā bija pārliecinoši rezultatīvākais “Barracuda” spēlētājs, kā arī septītais labākais punktu guvējs starp līgas debitantiem.