Rūdolfs Balcers (Nr.38) kopā ar komandas biedriem priecājas par zaudējumu sērijas pārtraukšanu.

Balcers spēlē maz, bet tiek pie pirmās uzvaras NHL 0

Latvijas hokeja talants Rūdolfs Balcers trešdien savā trešajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uz ledus pavadīja pieticīgu spēles laiku, taču tika pie pirmās uzvaras NHL karjerā, jo viņa pārstāvētā Otavas “Senators” pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

“Senators” viesos pagarinājumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Aneheimas “Ducks”, kas savukārt piedzīvoja devīto neveiksmi pēc kārtas.

Mača rezultātu atklāja laukuma saimnieki, spēles devītajās minūtē ar pustālu raidījumu atzīmējoties zviedru uzbrucējam Jākobam Silfverberjam. Tiesa, trešā perioda vidū pēc veiksmīgas cīņas vārtu priekšā Bobijs Raiens izlīdzināja rezultātu.

Spēle turpinājās pagarinājumā, kura otrajā minūtē divi “Senators” hokejisti izslidoja divatā pret vienu pretinieku aizsargu, ripu vārtos raidot Kolinam Vaitam.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja sešas minūtes un 45 sekundes, kas ir par minūti mazāk nekā karjeras pirmajā spēlē un divām minūtēm mazāk nekā otrajā mačā. Latviešu uzbrucējs viņam atvēlētajās minūtēs bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Jau ziņots, ka iepriekšēja duelī, kas Balceram bija otrais NHL mačs karjerā, liepājnieks guva savus pirmos vārtus NHL, piedevām viņš to izdarīja ar savu pirmo metienu pasaules labākajā hokeja līgā.

“Senators” vienība ar 37 punktiem 44 spēlēs ir Austrumu konferences priekšpēdējā vietā. Tikmēr “Ducks” ar 46 punktiem 44 cīņās ir astotā Rietumos.

Nākamo maču “Senators” aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Losandželosas “Kings”.