Rūdolfs Balcers

Balcers turpina savu rezultativitātes sēriju AHL 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kā rezultātā viņam jau 15 spēles pēc kārtas ir izdevies tikt pie vismaz viena punkta, turpinot labot Belevilas “Senators” komandas rekordu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Senators” mājās ar rezultātu 3:7 (2:1, 1:3, 0:3) piekāpās aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētajai Toronto “Marlies”.

Balcers rezultatīvi piespēlēja otrā perioda trešajā minūtē, palīdzot panākt 3:1, bet mača turpinājumā viesi guva sešus bezatbildes vārtus. Viņš šajā duelī piecas reizes meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Liepājā dzimušais hokejists šosezon AHL laukumā devies 15 spēlēs un jau atzīmējies ar sešiem vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm. Zīmīgi, ka hokejists septiņos mačos spējis atzīmēties ar diviem rezultativitātes punktiem.

Rubīns sestdien statistikas ailēs neatzīmējās un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā spēlē vārtsargs Matīss Kivlenieks pēc piektdienas mača šoreiz palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” viesos 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) apspēlēja Rokfodas “IceHogs”. Tikmēr Springfīldas “Thunderbirds” bez Rodrigo Ābola sastāvā mājās ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hēršijas “Bears”.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk atrodama “Marlies”, kas ar 39 punktiem 28 cīņās ir otrā Ziemeļu divīzijā.