Oskars Bārtulis

Bārtulis Pekinas “Kuņluņ Red Star” debitē ar gūtiem vārtiem 0

Latvijas hokejists Oskars Bārtulis KHL vienības Pekinas “Kuņluņ Red Star” rindās trešdien debitēja ar gūtiem vārtiem un uzvaru viesos pār Novosibirskas “Sibirj” – 4:2.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Bārtulis trešā perioda vidū pusātrā uzbrukumā palika viens pretī pretinieku vārtiem un, saņēmis piespēli, bez apstādināšanas raidīja ripu Denija Teilora cietoksnī. Tobrīd rezultāts kļuva 2:2, bet minūti vēlāk Džastins Fonteins jau izvirzīja vadībā Ķīnas vienību un izskaņā Juhans Sundstrēms raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Oskars Bārtulis spēlēja 16:22 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu. Viņš līgumu ar “Kuņluņ Red Star” noslēdza šonedēļ. Pirms tam bija pievienojies arī Čeļabinskas “Traktor”, kuras rindās gan neaizvadīja nevienu spēli un ģimenes apstākļu dēļ atgriezās Rīgā.

Pekinas vienība ar 26 punktiem 26 spēlēs Austrumu konferencē atrodas astotajā vietā, bet “Sibirj” ar 13 punktiem 28 spēlēs ir pēdējie visā līgā.